Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

BK «Dartija» basketbolisti atbalsta sporta skolas audzēkni

14.02.2020 0

Iecavas basketbola kluba «Dartija» basketbolisti 12. februārī pirms Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas čempionāta spēles pret BK «Talsi» pasniedza dāvanu karti sporta skolas «Dartijas» basketbola audzēknim Raineram Stančikam. Jaunajam basketbolistam būs iespēja iegādāties jaunus sporta apavus.

BK «Dartija» basketbolisti atbalsta sporta skolas audzēkni
FOTO: no BK ''Dartija'' albuma

Atbalstot jaunos basketbolistus, BK «Dartija» spēlētāji nolēmuši palīdzēt «Dartijas» sporta skolas audzēkņiem. Šajā nelielajā sociālajā akcijā paši spēlētāji nolēma sakrāt līdzekļus, lai sporta skolas U-14 vecuma grupas spēlētājam R.Stančikam uzdāvinātu dāvanu karti no «PRO Basketball» basketbola preču veikala.

Jaunais basketbolists Voldemāra Pāruma trenētajā komandā Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionātā ir viens no rezultatīvākajiem spēlētājiem savā komandā. Jaunietis vidēji ik mačā gūst 10,3 punktus, un treneris viņu raksturo kā ļoti neatlaidīgu un nepiekāpīgu basketbolistu.

Līdzīgas sociālās akcijas ir plānotas arī līdz sezonas izskaņai, un BK «Dartija» cer arī uz vietējo uzņēmēju atsaucību, lai varētu sadarboties roku rokā un atbalstītu jaunos Iecavas basketbolistus.

 

Jānis Tiltiņš
Lapas informācija atjaunota:    13.02.2020
TWITTER
Iecavas novads
09 jūl
❗️Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Iecavas novada pašvaldības administrācijas 1. stāvā b… https://t.co/z0d6ntLeGn