Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Telpās sacentās vieglatlēti no Iecavas un Vecumnieku novada

06.03.2020 0

4.martā Iecavā norisinājās Iecavas novada sporta skolas “Dartija” atklātās sacensības vieglatlētikā telpās. 2.posma sacensības norisinājās U-14 vecuma grupas vieglatlētiem.

Telpās sacentās vieglatlēti no Iecavas un Vecumnieku novada
FOTO: Evelīna Traumane

Šajās sacensībās piedalījās vieglatlēti no Iecavas novada sporta skolas “Dartija” un Vecumnieku novada sporta skolas, kopā 26 dalībnieki.

Rezultāti

Vieta

Meitenes

Zēni

30 m

1.vieta

Žanete Sinkovska (4,78 sek.)

Nojus Puntusevicius (4,76 sek.)

2.vieta

Alīna Andrejeva (4,87 sek.) Vecumnieki

Kārlis Daniels Lazda (4,87 sek.)

3.vieta

Ance Anete Berkmane (4,88 sek.)

Adrians Aivars Smilškalns (4,93 sek.) Vecumnieki

30 m/b

1.vieta

Ance Anete Berkmane (5,53 sek.)

Kārlis Daniels Lazda (5,66 sek.)

2.vieta

Žanete Sinkovska (5,67 sek.)

Erlends Strautmanis (5,79 sek.)

3.vieta

Alīna Andrejeva (5,96 sek.) Vecumnieki

Adrians Aivars Smilškalns (5,80 sek.) Vecumnieki

3-solis no vietas

1.vieta

Sāra Lagzdiņa (5,96 m)

Adrians Aivars Smilškalns (6,21 m) Vecumnieki

2.vieta

Žanete Sinkovska (5,81 m)

Kārlis Daniels Lazda (5,56 m)

3.vieta

Alīna Andrejeva (5,66 m)

Kārlis Škrjaba (5,54 m)

Vecumnieki

Pildbumbas mešana uz priekšu+atpakaļu (rez.summa)

1.vieta

Sāra Lagdziņa (23,40 m)

Adrians Aivars Smilškalns (24,47 m)

Vecumnieki

2.vieta

Vendija Osemļjaka (22,60 m)

Kārlis Škrjaba (20,35 m)

3.vieta

Ance Anete Berkmane (20,32 m)

Rainers Viktors Stančiks (18,29 m)

Augstlēkšana

1.vieta

Ance Anete Berkmane (1,45 m)

Adrians Aivars Smilškalns (1,45 m) Vecumnieki

2.vieta

Sāra Lagzdiņa (1,30 m)

Kārlis Daniels Lazda (1,40 m)

3.vieta

Dārta Miezere (1,25 m)

Gusts Ziemelis (1,35 m)

Beep tests (Eirofit izturības skrējiens)

1.vieta

Ance Anete Berkmane (10 min. 50 sek.)

Nojus Puntusevicius (14 min. 55 sek.)

2.vieta

Luīze Aleksandrova (10 min. 46 sek.)

Erlends Strautmanis (14 min. 45 sek.)

3.vieta

Alīna Andrejeva (9 min. 30 sek.) Vecumnieki

Markuss Kristaps Kadiķis (13 min. 40 sek.)

 

 

 

 

2.POSMA KOPVĒRTĒJUMS

 

Vieta

Meitenes

Zēni

1.vieta

Ance Anete Berkmane (14 punkti)

Adrians Aivars Smilškalns (19 punktu) Vecumnieki

2.vieta

Alīna Andrejeva (20 punktu) Vecumnieki

Kārlis Daniels Lazda (20 punkti)

3.vieta

Sāra Lagzdiņa (26 punkti)

Artūrs Kovaļenko (28 punkti) Vecumnieki

 

 

 

SACENSĪBU KOPVĒRTĒJUMS

Vieta

Meitenes

Zēni

1.vieta

Ance Anete Berkmane (39 punkti)

Kārlis Daniels Lazda (34 punkti)

2.vieta

Žanete Sinkovska (46,5 punkti)

Erlends Strautmanis (52 punkti)

3.vieta

Dārta Miezere (59,5 punkti)

Markuss Kristaps Kadiķis (77 punkti)

4.vieta

Sāra Lagzdiņa (60 punkti)

Gusts Ziemelis (89 punkti)

5.vieta

Loreta Lote Šķeltiņa (83 punkti)

Kristers Voldemārs Lazda (89, punkti)

6.vieta

Alisa Veremeičika (93 punkti)

Marats Tiščenko (114,5 punkti)

 

Evelīna Traumane
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" izglītības metodiķe
Lapas informācija atjaunota:    06.03.2020
TWITTER
Iecavas novads
02 apr