Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

FK Iecava U-12 meitenēm bronza telpu futbola čempionātā

24.03.2020 0

Šosezon Latvijas meiteņu telpu futbola čempionātā FK Iecava piedalījās visās vecuma kategorijās. Neskatoties uz paaudžu maiņu, arī šosezon pie godalgām tika U-12 komanda.

FK Iecava U-12 meitenēm bronza telpu futbola čempionātā
FOTO: LFF

Vecākās grupas 2. divīzijā, kur kopumā piedalījās 19 komandas, FK Iecava meitenes aizvadīja C apakšgrupas spēles. Iecavnieces piedzīvoja tikai vienu zaudējumu 1:2 pret FK Laidze/Talsu NSS (vārti: E.  Druviņa), divas reizes nospēlēja neizšķirti 2:2 pret FK Olaine (E.  Druviņa, M. Ščucka) un 2:2 pret FK Auda (L. Krasnova, E.  Druviņa), kā arī izcīnīja divas uzvaras: ar 1:0  (L. Krasnova) un ar 11:3 pret FK Jelgava (E.  Druviņa - 4, A. Tauriņa - 3, L.  Krasnova - 2, R. Gaugere, M. Ščucka). Tas ļāva kā labākās 3. vietas ieguvējām tikt izslēgšanas spēlēs par 1-8. vietu. 

Diemžēl jau pirmajā spēlē pret topošajām čempionēm Preiļu BJSS nācās piekāpties ar 1:5 (M. Ščucka), bet otrais zaudējums ar 0:2 pret Rīgas Futbola skolu-3 ierindoja iecavnieces 8. vietā. Par FK Iecava labāko spēlētāju tika atzīta Lea Krasnova.

Komandā spēlēja: L. Kiršbauma, K. Kanapecka, E. Druviņa, A. Tauriņa, L. Krasnova, R. Gaugere, S. Smirnova, M. Ščucka, I. Šteinberga, M. Biezā, U. Kozlova, M. Beitiņa, K. Casno, S. Stūrmane un S. Vuškāne.

U-14 vecuma grupā FK Iecava piedalās Elites grupā, kurā šobrīd čempionāts nav pabeigts sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli un komandas gaida, kad tas atsāksies. Neskatoties uz labu pašatdevi, komanda vēl nav spējusi izcīnīt nevienu punktu jau aizvadītajos divos sabraukumos, piedzīvojot četrus zaudējumus: ar 1:6 pret FS Metta (P. Brazauska), ar 2:3 pret Rīgas Futbola skolu (L. Belicka, P. Brazauska), ar 4:6 pret FK Dinamo Rīga (P. Brazauska - 3, R. Baltrušaite) un ar 2:8 pret SK Super Nova (P. Brazauska, L. Belicka). Komandai attikušas vēl divas spēles pret FK Olaine un Liepājas Futbola skolu, kur paliek cerība nospēlēt veiksmīgi un atrauties no pēdējās vietas.

Komandā spēlē: L. Zuze, P. Brazauska, L. Belicka, A. Baltrušaite, R. Baltrušaite, A. Niedra, L. Strazdiņa, S. Šimiņa, M. Mediņa, S. Šķensberga, N. Asejeva, E. Berga, L. Koško un A. Raginska.

Veiksmīgāk šogad nospēlējusi FK Iecava U-12 meiteņu komanda, kura piedalījās Attīstības grupā. Tajā sacentās deviņas komandas no dažādiem Latvijas reģioniem. Izcīnot piecas uzvaras: ar 4:1 pret SK Imanta (G. Velpa - 2, L. Aleksandrova - 2), ar 7:2 pret FK Dinamo Rīga-2 (L. Aleksandrova – 6, M. Juška), ar 6:4 pret Rēzeknes BJSS (L. Aleksandrova - 4, E. Jungfermane - 2), ar 10:0 pret FK 33/Ķeguma skola (L. Aleksandrova - 7, M. Juška - 2, E. Jungfermane), ar 8:3 pret Ilūkstes NSS (L. Aleksandrova - 3, M. Juška - 2, E. Jungfermane - 2, A. Liepiņa), vienreiz nospēlējot neizšķirti ar 3:3 pret FK Bandava (L. Aleksandrova - 2, M. Juška) un piedzīvojot divus zaudējumus ar 1:4 pret FK Olaine-2 (L. Aleksandrova) un ar 2:3 pret Viļānu NSS (L. Aleksandrova, M. Juška), komanda kopvērtējumā noslēgusi turnīru 3. vietā.

Par FK Iecava labāko spēlētāju atzīta Gabriela Velpa, bet par visa turnīra labāko spēlētāju kļuvusi iecavniece Lote Aleksandrova (attēlā), kura precīzi raidījusi bumbu pretinieku vārtos 26 reizes, kas ir par 10 vairāk nekā tuvākajām konkurentēm.

FK Iecava rindās bronzas medaļas izcīnīja: M. Ozoliņa, G. Velpa, S. Karlinska, M. Juška, L. Aleksandrova, A. Liepiņa, S. Karlinska, D. Glušaka, A. Selušinska, J. Blūma, M. Soja un E. Jungfermane.

Šogad, apvienojoties ar Olaines komandu un zem apvienotā nosaukuma FK Olaine/FK Iecava, tika pieteikta arī jaunākā – U-10 vecuma - komanda. Sacensības meitenes aizvada bez rezultāta atspoguļojuma un vietu sadalījuma, tomēr komanda rāda nevainojumu sniegumu, visās iepriekšējās spēlēs izcīnot uzvaras. Arī Iecavas jaunākās futbolistes gaida čempionāta atsākšanu, lai varētu izspēlēt noslēdzošās trīs spēles.

U-10 komandā spēles aizvadīja iecavnieces: M. Juška, E. Zuze, E. Bartaševiča, A. Petuhova un S. Lazdiņa.

Jevgēnijs Gedertsons
Lapas informācija atjaunota:    24.03.2020
TWITTER
Iecavas novads
02 jūl
Turpinot ieguldīt arvien jaunās tehnoloģijās un uzņēmuma attīstībā, olu un olu produktu ražotājs AS «Balticovo» 1.… https://t.co/R2LNm0aMZu