Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Darbu uzsāks BK «Dartija» oficiālā interneta vietne

26.06.2020 0

Līdz ar 27. jūnija Iecavas novada kausa izcīņas 1.posmu 3x3 basketbolā darbu uzsāks basketbola kluba «Dartija» oficiālā interneta vietne jeb mājaslapa bkdartija.com. Tajā varēs sekot līdzi visām aktuālajām kluba norisēm LBL-3 čempionātā, Iecavas novada čempionātā un vasarā 3x3 Iecavas novada kausa izcīņas turnīram.

Jaunā basketbola sezona tuvojas straujiem soļiem, un kā priekšgājējs zāles basketbolam vasarā pa priekšu maršē 3x3 basketbols. Arī šajā vasarā, pēc ierobežojumu lielākās daļas atcelšanas, Iecavas novada stadionā norisināsies Iecavas novada kausa izcīņa 3x3 basketbolā. Ņemot vērā to, ka sacensības rīko BK «Dartija» sadarbībā ar Iecavas novada domi, visa informācija par šo turnīru tiks publicēta arī jaunizveidotajā mājaslapā bkdartija.com, kas pieejama arī mobilajā versijā, sadaļā «3x3 basketbols».

Tāpat kluba mājaslapā publicētas pēdējās ziņas no LBL-3 sezonas, vairākas fotogalerijas, kas izveidotai 2019./2020. gada sezonā, kā arī vispārējā informācijas par BK «Dartija» komandas gaitām pagājušajā sezonā – rezultāti, komandas stastāvs un statistika.

Atsevišķa sadaļa izveidota Iecavas novada čempionātam, kur turpmāk tiks publicētas visas aktualitātes un apkopota arī iepriekšējo čempionātu statistika un informācija par uzvarētājiem. Ar laiku interesentiem tiks papildināta sadaļa «Par klubu», kur taps vēstures žurnāls par interesantākajiem kluba notikumiem un faktiem. Protams, neizpaliks aktuāls materiāls un intervijas ar Iecavas pašreizējām vietējā mēroga zvaigznēm un topošajiem talantīgākajiem spēlētājiem.

Jānis Tiltiņš
Lapas informācija atjaunota:    26.06.2020
TWITTER
Iecavas novads
09 jūl
❗️Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Iecavas novada pašvaldības administrācijas 1. stāvā b… https://t.co/z0d6ntLeGn