Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: twitter facebook instagram

Pirmajā 3x3 basketbola posmā startē 23 komandas

29.06.2020 0

27. jūnijā Iecavas novada stadionā tika aizvadīts Iecavas novada kausa izcīņas 1. posms 3x3 basketbolā. Medaļu komplekti tika sadalīti četrās vecuma grupās, bet kopumā sacensībās piedalījās 23 komandas - gan pašmāju, gan no citām pilsētām.

U10 vecuma grupā triumfēja BK «Iecava», kas finālā ar 6:5 pieveica «Jelgava U10», savukārt 3. vieta vienībai ar nosaukumu «Slinkie čaļi». Uzvarētāju komandu pārstāvēja Eduards Šusts, Adrians Štrauss, Toms Lešinskis un Alekss Skvorcovs.

U12 grupā pārliecinošs sniegums «Remdenajiem», kas apakšgrupā tika pie divām uzvarām un tā arī palika nepārspēti, uzvarot finālā pretiniekus ar visnotaļ oriģinālu nosaukumu «Aibes kasieri». Trešā vieta «Jūrmalas U12» jaunajiem basketbolistiem. «Remdenos» pārstāvēja Rolands Lavrinovičs, Roberts Ozoliņš un Rets Veinbergs.

Savukārt U14 grupā nepārspēts trio ar nosaukumu «Ķencis», kas uzvarēja sešu komandu konkurencē. «Ķencis» fināla spēlē ar 9:5 uzvarēja meiteņu komandu «PEK», bet spēlē par bronzas medaļām «Mēs nezinam» ar 12:1 pieveica «Ķieģeli». 1. posma uzvarētāju komandā spēlēja Raivo Jarmaļuks, Roberts Miezītis un Kristers Kalniņš.

Karstas cīņas risinājās arī vecākajā vīru grupā, kurā piedalījās septiņas komandas. Apakšgrupu spēlēs visas komandas piedzīvoja vismaz pa vienam zaudējumam, kas liecināja par sīvo konkurenci. Finālā viena otrai pretim stājās «Radex» un «Valauto» vienības. Apakšgrupas savstarpējā duelī uzvaru ar 12:9 svinēja «Radex», taču finālmačā, pagarinājumā,  «Valauto» no Jelgavas revanšējās ar 9:8. 3. vietu izcīnīja vēl viena viesu komanda «Avotu Reprezent», kas bronzas mačā ar 8:5 pieveica «RMC». 1. posma uzvarētāju kvartets: Andris Justovičs, Kristaps Pļavnieks, Kalvis Krūmiņš un Jānis Tiltiņš.

Visās vecuma grupās pirmo trīs vietu ieguvēji tika apbalvoti ar medaļām, bet katras vecuma grupas uzvarētāju vienība tika pie kausa. Nākamais Iecavas novada kausa izcīņas posms 3x3 basketbolā paredzēts 25. jūlijā Iecavas novada stadionā.

 

Iecavas novada kausa izcīņa 3x3 basketbolā, 1.posms

Laureāti:

U10

 1. «BK Iecava» (E.Šusts, A.Štrauss, T.Lešinskis, A.Skvorcovs)
 2. «Jelgava U10» (O.Puriņš, R.Jansons, M.Andrišaks, K.Brikmanis)
 3. «Slinkie čaļi» (O.Briedis, O.Smeilis, K.Nolbergs, R.Purviņš)

 

 

U12

 1. «Remdenie» (R.Lavrinovičs, R.Veinbergs, R.Ozoliņš)
 2. «Aibes kasieri» (E.Briekmanis, R.Kalviņš, J.Stikāns)
 3. «Jūrmala U12» (M.Pētersons, K.Bražkins, M.Kairišs)

 

 

U14

 1. «Ķencis» (R.Jarmaļuks, R.Miezītis, K.Kalniņš)
 2. «PEK» (K.Lavrinoviča, P.Svārupa, E.Petrus)
 3. «Mēs nezinam» (A.Karpovs, K.Buškevics, T.Pudža, K.Mors)

 

 

Vīri

 1. «Valauto» (A.Justovičs, K.Pļavnieks, K.Krūmiņš, J.Tiltiņš)
 2. «Radex» (G.Brička, J.Eiduks, F.Lisovskis, I.Puļķis)
 3. «Avotu Reprezent» (T.Sparāns, M.Ozoliņš, A.Pokšāns, E.Pētersons)
Jānis Tiltiņš
Lapas informācija atjaunota:    29.06.2020