novads
Seko: twitter facebook instagram

Vieglatlētiem ražīga nedēļas nogale

06.07.2020 0

3. jūlijā norisinājās Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā U-10 un U-12 vecuma grupai. Amanda Rozentāle (U-10) izcīnīja 3. vietu 300 m (57,96 sek.).

Tikmēr Koknesē aizritēja Māra Bružika kausa izcīņas sacensības trīsoļlēkšanā, kurā Rihards Pūķis izcīnīja 1. vietu (12,98 m).

4. jūlijā noritēja Cēsu kausa «Svētavots» izcīņas sacensības diska mešanā un lodes grūšanā. U-16 vecuma grupā Katrīna Klāsupa izcīnīja 2. vietu diska mešanā (29,76 m) un 3. vietu lodes grūšanā (10,64 m), bet U-18 vecuma grupā Paula Emīlija Retiķe izcīnīja 2. vietu diska mešanā (35,92) un 3. vietu lodes grūšanā (12,24 m).

5. jūlijā Saldū notika «Sportland kausa» izcīņas 2. posms. Treneres Daces Vizules audzēkņi izcīnīja visu kalumu medaļas:
Adrianai Krūzmanei (U-16) 1. vieta 400 m (1 min. 01,83 sek.) un 3. vieta augstlēkšanā (1,60 m),
Rihardam Pūķim (U-16) 2. vieta 200 m (23,88 sek.), 3. vieta tāllēkšanā (5,74 m),
Gvido Miezeram (U-18) 3. vieta 400 m/barjerskrējienā (59,29 sek.),
sieviešu konkurencē Paulai Kaupei 5. vieta 400 m/barjerskrējienā (1 min. 08,95 sek.),
Amandai Hildai Gromovai 5. vieta 200 m (24,81 sek.).