Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

BK «Dartija» aicina uz atvērtajiem basketbola treniņiem

06.08.2020 0

Latvijas Reģionālās līgas (agrāk – LBL3) basketbola kluba «Dartija» spēlētāji augustā cītīgi uzsākuši gatavošanos jaunajai basketbola sezonai un piedāvā iespēju ikvienam basketbolistam no 15 gadu vecuma ar pieredzi piedalīties komandas atvērtajos treniņos.

Treniņi plānoti no 10. augusta pirmdienās, trešdienās un piektdienās Iecavas novada stadionā pulksten 20 un tajos aicināti piedalīties interesenti, kas vēlas būt komandas kandidātu pulkā.

Augusta pirmajā nedēļā «Dartijas» spēlētāji cītīgi lej sviedrus Iecavas novada stadionā galvenā trenera Voldemāra Pāruma un trenera Jāņa Tiltiņa vadībā. Šovasar sagatavošanās ciklā tiks piesaistīts arī fiziskās sagatavotības treneris Andis Anškins, kurš uzkrājis vairāku gadu pieredzi darbā ar «Jelgava/LLU» komandas spēlētājiem un Jelgava BJSS jaunajiem audzēkņiem.

Arī jaunajā 2020./2021. gada sezonā Iecavas klubs plāno piedalīties Latvijas Reģionālās līgas čempionātā, kas iepriekšējos gadus tika dēvēta par Latvijas Basketbola līgas 3. divīziju. Šogad septembra beigās «Dartija» arī iesaistīsies cīņā par Latvijas kausu, kur pieteikušās 22 komandas no visām trim Latvijas līgām. Visus minētos turnīrus organizē Latvijas Basketbola savienība.

Jaunajā sezonā sastāva komplektācijā uzsvars tiks likts uz vietējiem basketbolistiem, dodot iespēju un vietu izaugsmei pašmāju censoņiem. Kopīgajos fiziskās sagatavotības treniņos patlaban piedalās liela daļa pērnās sezonas sastāva spēlētāju no Iecavas. Komandu gan pametuši vairāki jelgavnieki, bet treniņos pievienojušies iecavnieki: Helvijs Meļķis, Francis Lisovskis, Ivars Puļķis, Edvards Jašuks un Arvis Taurenis.

Treniņi stadionā paredzēti vismaz divas nedēļas, bet augusta izskaņā atsāksies treniņu darbs sporta zālē. Interesenti, kas vēlas piedalīties atvērtajos treniņos no 10. līdz 28. augustam, lūgums iepriekš pieteikties, zvanot trenerim J. Tiltiņam pa tālruni 22009289 vai rakstot Whatsapp. Visu ekipējumu treniņprocesam nodrošina klubs.

Pagājušajā sezonā BK «Dartija» LBL-3 čempionātā Rietumu zonā 22 spēlēs izcīnīja 18 uzvaras un piedzīvoja četrus zaudējumus, finišējot pirmajā vietā, taču ārkārtas stāvokļa dēļ visā Latvijā čempionāts tika apturēts. 2018./2019. gada sezonā iecavnieki aizspēlējās līdz LBL-3 ceturtdaļfinālam, savukārt visveiksmīgākie klubam bijuši 2015. un 2016. gads, kad Iecavas basketbola klubs triumfēja LBL-3 kļuva par līgas čempionu.

Jānis Tiltiņš
Lapas informācija atjaunota:    06.08.2020
TWITTER
Iecavas novads
15 sep
#teirdarbs Iecavas pamatskolā - pavāra vakance. Zini kādu pretendentu? https://t.co/V6YubLu71m