novads
Seko: twitter facebook instagram

BK Dartija atspēlē 13 punktu deficītu

24.09.2020 0

BK Dartija komanda, divu spēļu summā uzvarot BK Liepāja/LSSS ar 11 punktu pārsvaru, iekļuvusi Latvijas kausa izcīņas 2.kārtā.

23.septembrī atbildes spēlē savā laukumā BK Dartija ar 77:53 sagrāva BK Liepāja/LSSS

Iecavas “Dartija” – BK “Liepāja”/LSSS 77:53 (14:19, 34:32, 62:41). Summā 148:137

Pirmā puslaika lielākajā daļā vadībā bija liepājnieki, un, kaut arī pēdējā minūtē BK Dartija panāca plus 2, šķita, ka mājiniekiem  nebūs viegli pacīnīties par uzvaru divu spēļu summā.

Pēc lielā pārtraukuma līdzsvars saglabājās vēl četras minūtes, bet turpinājumā noteikumus pilnībā diktēja mājinieki. No 39:41 sešās minūtēs BK Dartija panāca 62:41 un pēdējā ceturtdaļā droši nosargāja uzvaru divu spēļu summā.

BK Dartija labāka tālmetienu (10/27 – 7/27) un arī divpunktnieku precizitāte (18/38 – 13/44).

Uzvarētājiem Gundars Brička guva 26 punktus, Edvards Jašuks guva 16 punktus un izcīnīja 12 bumbas, Nauris Bikovs 13 punktus, Jānis Eiduks 11+10 atl.

Liepājniekiem Adrians Šnipke guva 17 punktus, Valters Vuciņš 16.

Latvijas kausa izcīņas 2. kārtā BK Dartija spēlēs ar BK Saldus, informē basket.lv.