Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Spēkiem mērojās sprinteri no Iecavas, Vecumniekiem un Saldus

25.09.2020 0

23. septembrī Iecavā norisinājās Iecavas novada sporta skolas «Dartija» sacensības vieglatlētikā «Sprinta diena». Sacensībās piedalījās tikai uzaicinātie sportisti no Vecumniekiem, Saldus un Iecavas.

Vecuma grupa

Disciplīna

Top 3

Zēni (2007.-2008.g.dz.)

60 m skrējiens

1.Edvarts Igaunis (8,82 sek.) 

Vecumnieku SS

2.Kristiāns Štībelis (8,87 sek.)

Iecavas NSS “Dartija”

3.Roberts Ābollapa (9,16 sek.)

Iecavas NSS “Dartija”

60 m/b skrējiens

1.Kārlis Daniels Lazda (10,55 sek.) 

Iecavas NSS “Dartija”

2. Adrians Aivars Smilškalns (10,95 sek.)

Vecumnieku SS

3. Edvarts Igaunis (11,25 sek.)

Vecumnieku SS

200 m skrējiens

1.Erlends Strautmanis (31,13 sek.)

Iecavas NSS “Dartija”

2. Roberts Ābollapa (31,5 sek.) 

Iecavas NSS “Dartija”

3. Adrians Aivars Smilškalns (31,74 sek.)

Vecumnieku SS

4x60 m stafete

1. Iecava – Markuss Kristaps Kadiķis, Kārlis Daniels Lazda, Erlends Strautmanis, Kristiāns Štībelis (35,5 sek.)

2. Iecava 1 – Kristers Voldemārs Lazda, Roberts Ābollapa, Ēriks Rakovskis, Ralfs Korņejevs (36,5 sek.)

3. Vecumnieki – Artūrs Kovaļenko, Edvarts Igaunis, Ernests Lešinskis, Kārlis Škrjaba (42,8 sek.) 

Mazā zviedru stafete (100+200+300+400)

1. Iecava – Markuss Kristaps Kadiķis, Kārlis Daniels Lazda, Erlends Strautmanis, Kristiāns Štībelis (35,5 sek.)

2. Vecumnieki – Artūrs Kovaļenko, Edvarts Igaunis, Ernests Lešinskis, Kārlis Škrjaba (42,8 sek.)

3. Iecava 1 – Kristers Voldemārs Lazda, Roberts Ābollapa, Ēriks Rakovskis, Ralfs Korņejevs (36,5 sek.)

Meitenes (2007.-2008.g.dz.)

 60 m skrējiens

1. Keita Zariņa (8,53 sek.) 

Iecavas NSS “Dartija”

2.Anete Ance Berkmane (8,97 sek.)

Iecavas NSS “Dartija”

3. Amanda Dubra (9,66 sek.)
Saldus SS

60 m/b skrējiens

1. Anete Ance Berkmane (8,97 sek.)

Iecavas NSS “Dartija”

2. Laura Dumpe (15,1 sek.) 

Iecavas NSS “Dartija”

200 m skrējiens

1. Žanete Sinkovska (25,48 sek.) 

Iecavas NSS “Dartija”

2. Leila Patrīcija Bula (30,80 sek.) 

Saldus SS

3. Sindija Šimiņa (31,29 sek.)

Iecavas NSS “Dartija”

4x60 m skrējiens

1. Iecava – Keita Zariņa, Sindija Šimiņa, Anete Ance Berkmane, Evelīna Kviese-Ivanova (36,7 sek.)

Mazā zviedru stafete (100+200+300+400)

1. Iecava – Laura Dumpe, Sindija Šimiņa, Anete Ance Berkmane, Keita Zariņa (2:56,0)

2. Saldus – Leila Patrīcija Bula, Vanesa Paula Ķestere, Roberta Ernsone, Amanda Dubra (3:06,9)

Zēni (2009.g.dz. un jaunāki)

60 m skrējiens

1. Sebastians Miezītis (9,3 sek.) 

Saldus SS

2. Matīss Gustavs Vītols (9,39 sek.)

Iecavas NSS “Dartija”

3. Valters Špudzāns (9,49 sek.)

Vecumnieku SS

60 m/b skrējiens

1. Matīss Gustavs Vītols (9,39 sek.)

Iecavas NSS “Dartija”

2. Ēriks Eduards Lazda (11,45 sek.) 

Iecavas NSS “Dartija”

3. Artjoms Grigorjevs (12,0 sek.)

Iecavas NSS “Dartija”

200 m skrējiens

1. Sebastians Miezītis (30,06 sek.)  

Saldus SS

2. Valters Špudzāns (33,03 sek.)

Vecumnieku SS

3. Ēriks Eduards Lazda (33,44 sek.)

Iecavas NSS “Dartija”

4x60 m skrējiens

1. Iecava 1 – Markuss Trībers, Matīss Gustavs Vītols, Eduards Ābollapa, Ēriks Eduards Lazda (37,4 sek.)

2. Iecava 2 – Artjoms Grigorjevs, Leo Macuļēvičs, Rodrigo Pavilons, Edvards Straujais (41,45 sek.)

3. Iecava 3 – Raivo Purviņš, Adrians Štrauss, Oskars Rumba, Olivers Smeilis (46,55 sek.)

Mazā zviedru stafete (100+200+300+400)

1. Iecava 1 – Markuss Trībers, Matīss Gustavs Vītols, Eduards Ābollapa, Ēriks Eduards Lazda (37,4 sek.)

2. Iecava 2 – Artjoms Grigorjevs, Leo Macuļēvičs, Rodrigo Pavilons, Edvards Straujais (41,45 sek.)

3. Iecava 3 – Raivo Purviņš, Adrians Štrauss, Oskars Rumba, Olivers Smeilis (46,55 sek.)

Meitenes (2009.g.dz. un jaunākas)

60 m skrējiens

1. Emīlija Straumīte (8,8 sek.) 

Iecavas NSS “Dartija”

2. Paula Pūķe (9,2 sek.) 

Iecavas NSS “Dartija”

3. Gabriela Elēna Velpa (9,3 sek.) 

Iecavas NSS “Dartija”

60 m/b skrējiens

1. Emīlija Straumīte (8,8 sek.) 

Iecavas NSS “Dartija”

2. Loreta Baumane (11,13 sek.)

Saldus SS

3. Paula Pūķe (9,2 sek.) 

Iecavas NSS “Dartija”

200 m skrējiens

1.Renāte Šampiņa (32,7 sek.) 

Iecavas NSS “Dartija”

2. Gabriela Elēna Velpa (33,12 sek.)

Iecavas NSS “Dartija”

3. Elza Zaļkalne (33,36 sek.)

Vecumnieku SS

4x60 m skrējiens

1. Iecava 3 – Gabriela Elēna Velpa, Dārta Siminaite, Adriana Daniela Selušinska, Emīlija Straumīte (37,19 sek.) 

2. Iecava 1 – Sofija Anna Kadiķe, Anete Paula Gulbe, Megija Krisiāna Mora, Paula Pūķe (38,25 sek.) 

3. Saldus – Elīna Slūtiņa, Kate Pečaka, Renāte Šampiņa, Loreta Baumane (38,7 sek.) 

Mazā zviedru stafete (100+200+300+400)

1. Iecava 3 – Gabriela Elēna Velpa, Kerija Jaroševiča, Adriana Daniela Selušinska, Emīlija Straumīte (3:11,7 sek.)

2. Iecava 1 – Sofija Anna Kadiķe, Anete Paula Gulbe, Megija Krisiāna Mora, Paula Pūķe (3:18,9 sek.)

3. Iecava 2 – Alise Šulca, Laura Šuherte, Zanda Karabeško, Līva Grosberga (3:37,0 sek.)

 
Fotogalerija:
Evelīna Traumane
Iecavas novada sporta skolas "Dartija" izglītības metodiķe
Lapas informācija atjaunota:    25.09.2020
TWITTER
Iecavas novads
28 okt
⭐️Lai iemirdzas jaunas zvaigznes! Konkurss jauniešiem «Iecavas novada Gada jaunietis» atgriežas. ⭐️Vairāk lasi… https://t.co/Hy2ykAKWOm