Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: twitter facebook instagram

Iecavas pilsētas 1. vasaras sporta sacensības saliedē paaudzes

24.08.2021 0

Ar sportisku azartu, veselīgu izkustēšanos svaigā gaisā, labu garastāvokli un ģimenisku kopā būšanu 21. un 22. augustā aizvadītas Iecavas pilsētas 1. vasaras sporta sacensības.

Iecavas pilsētas 1. vasaras sporta sacensības saliedē paaudzes

Rezultāti

Apkopojums - ŠEIT.

 

“Dip-dap” 30 m

Zēni un meitenes līdz 4 g.v.

  • 1.vieta – Henrijs Briedis (7,61 sek.)
  • 2.vieta – Kārlis Beitiņš (8,36 sek.)
  • 3.vieta – Leonards Lapiņš (8,42 sek.)

 

30 m skriešana

Zēni un meitenes līdz 4 g.v.

  • 1.vieta – Henrijs Briedis (7,63 sek.)
  • 2.vieta – Kārlis Beitiņš (8,59 sek.)
  • 3.vieta – Edvards Lejnieks (8,88 sek.)

Meitenes 5-6 g.v.

  • 1.vieta – Zane Zaķe (6,47 sek.)
  • 2.vieta – Adrija Avdeviča (6,69 sek.)
  • 3.vieta – Sabīne Rupule (6,81 sek.)

Zēni 5-6 g.v.

  • 1.vieta – Miķelis Sinkēvičs (6,81 sek.)
  • 2.vieta – Kristers Vovčoks (6,91 sek.)
  • 3.vieta – Vladimirs Tkačenko (7,69 sek.)

Meitenes 7-8 g.v.

  • 1./2. vieta – Nora Litčenko (5,69 sek.)
  • 1./2.vieta – Samanta Šulca (5,69 sek.)
  • 3.vieta – Marta Rinkoviča (5,91 sek.)

Zēni 7-8 g.v.

  • 1.vieta – Toms Augucēvičs (5,41 sek.)
  • 2.vieta – Rodrigo Kukutis (5,75 sek.)
  • 3.vieta – Henriks Birks (5,78 sek.)

 

60 m skriešana

Meitenes 9-11 g.v.

  • 1.vieta – Amanda Rozentāle (9,97 sek.)
  • 2.vieta – Anete Paula Gulbe (10,16 sek.)
  • 3.vieta – Alise Šulca (10,19 sek.)

Zēni 9-11 g.v.

  • 1.vieta – Adrians Štrauss (9,66 sek.)
  • 2.vieta – Eduards Šusts (9,97 sek.)
  • 3.vieta – Leo Macuļēvičs (10,13 sek.)

 

100 m skriešana

Meitenes 12-13 g.v.

  • 1.vieta – Gabriela Velpa (14,69 sek.)
  • 2.vieta – Adriāna Selušinska (16,31 sek.)
  • 3.vieta – Kristiāna Ivanova (16,75 sek.)

Zēni 12-13 g.v.

  • 1.vieta – Kārlis Daniels Lazda (13,44 sek.)
  • 2.vieta – Ēriks Eduards Lazda (15,25 sek.)
  • 3.vieta – Kristers Voldemārs Lazda (15,53 sek.)

Jaunietes un sievietes 14 g.un vec.

  • 1.vieta – Adriana Krūzmane (12,78 sek.)
  • 2.vieta – Lianda Žvirble (13,19 sek.)
  • 3.vieta – Žanete Sinkovska (13,50 sek.)

Jaunieši un vīrieši 14 g.un vec.

  • 1.vieta – Gustavs Riekstiņš (10,97 sek.) Šuplinska piemiņas kausa ieguvējs
  • 2.vieta – Rihards Pūķis (11,34 sek.)
  • 3.vieta – Emīls Sevastjanovs (11,49 sek.)

Veterānes 30 +

  • 1.vieta – Gunita Berkmane (13,31 sek.)
  • 2.vieta – Laine Baha (13,75 m)
  • 3.vieta – Elīna Grundmane (15,10 sek.)

Veterāni 35+

  • 1.vieta – Aigars Saušs (13,62 sek.)
  • 2.vieta – Inguss Rozentāls (14,00 sek.)
  • 3.vieta – Nauris Velps (14,06 sek.)

 

Lodes grūšana 

Sievietes (4 kg)

  • 1.vieta – Katrīna Klāsupa (9,98 m)
  • 2.vieta – Kate Korņejeva (8,82 m)
  • 3.vieta – Laura Rozentāle (8,03 m)

 Vīrieši (7 kg)

  • 1.vieta – Kaspars Briedis (10,73 m)
  • 2.vieta – Kārlis Edvards Ozoliņš (9,95 m)
  • 3.vieta – Reinis Upenieks (9,54 m)

 

Tāllēkšana

Jaunietes līdz 15 g.v.

  • 1.vieta – Adriana Krūzmane (5,08 m)
  • 2.vieta – Lianda Žvirble (4,80 m)
  • 3.vieta – Žanete Sinkovska (4,72 m)

 Jaunieši līdz 15 g.v.

  • 1.vieta – Reinis Rozentāls (4,59 m)
  • 2.vieta – Kārlis Daniels Lazda (4,56 m)
  • 3.vieta – Ēriks Eduards Lazda (4,14 m)

Sievietes

  • 1.vieta – Gunita Berkmane (5,12 m)
  • 2.vieta – Laine Baha (4,60 m)
  • 3.vieta – Paula Kaupe (4,21 m)

Vīrieši

  • 1.vieta – Rihards Pūķis (6,56 m)
  • 2.vieta – Gustavs Riekstiņš (5,75 m)
  • 3.vieta – Edijs Lācis (5,26 m)

 

4 x 100 m stafete

  • 1.vieta – Henrijs Pļaviņš, Rihards Pūķis, Lianda Žvirble, Adriana Krūzmane (47,8 sek.)
  • 2.vieta – Laine Baha, Raitis Fomrats, Gunita Berkmane, Emīls Sevastjanovs (50,4 sek.)
  • 3.vieta – Gvido Miezers, Gustavs Riekstiņš, Ance Anete Berkmane, Žanete Sinkovska (50,5 sek.)

 

Riteņbraukšana

Meitenes līdz 6 g.v.

  • 1.vieta – Grēta Grieze (34,39 sek.)
  • 2.vieta – Sabīne Rukule (36,39 sek.)
  • 3.vieta – Luīze Jarusova (39,64 sek.)

Zēni līdz 6 g.v.

  • 1.vieta – Miķelis Sinkēvičs (36,88 sek.)
  • 2.vieta – Kristers Vovčoks (41,99 sek.)
  • 3.vieta – Henrijs Briedis (44,83 sek.)

Meitenes 7-10 g.v.

  • 1.vieta – Nora Litčenko (32,29 sek.)
  • 2.vieta – Lizeta Liepiņa (33,55 sek.)
  • 3.vieta – Enia Emīlija Lejniece (33,76 sek.)

Zēni 7-10 g.v.

  • 1.vieta – Rainers Viļums (28,53 sek.)
  • 2.vieta – Leo Maculēvičs (30,35 sek.)
  • 3.vieta – Ralfs Bernāts (31,47 sek.)

 

Šautriņu mešana

Sievietes

  • 1.vieta – Laura Cimdiņa (35 p.)
  • 2.vieta – Megija Oša (34 p.)
  • 3.vieta – Paula Kaupe (32 p.)

Vīrieši

  • 1.vieta – Lauris Liepiņš (37 p.)
  • 2.vieta – Jēkabs Māris Šusts (37 p.)
  • 3.vieta – Valdis Šusts (36 p.)

 

Veiklā jautrības stafete

  • 1.vieta – “Nadzīgie”
  • 2.vieta – “Upelnieki”
  • 3.vieta – “Trīnieks”

 

Hokeja stafete

Sievietes

  • 1.vieta – Linda Liepiņa ( 75 p., 2 min.25 sek.) rez. 1 min. 10 sek.
  • 2.vieta – Anda Vanaga (15 p., 1 min. 55 sek.) rez. 1 min. 40 sek.
  • 3.vieta – Lāsma Bugovcka (20 p., 2 min. 02 sek.) rez. 1 min. 42 sek.

Vīrieši

  • 1.vieta – Vilnis Gailums (110 p., 2 min. 07 sek.) rez. 0,17 sek.
  • 2.vieta – Mārtiņš Šulcs (40 p., 1 min. 37 sek.) rez. 0,57 sek.
  • 3.vieta – Gunārs Naļivaika (15 p., 1 min. 25 sek.) rez. 1 min. 10 sek.

 

Basketbola soda metieni

Sievietes

  • 1.vieta – Dārta Eizentāle (5 no 10 metieniem)
  • 2.vieta – Adriana Krūzmane (5 no 10 metieniem)
  • 3.vieta – Kate Korņejeva (4 no 10 metieniem)

Jaunieši 2008.-2006.g.dzim.

  • 1.vieta – Rodrigo Nolbergs (8 no 10 metieniem)
  • 2.vieta – Niklass Kalniņš (7 no 10 metieniem)
  • 3.vieta – Gotfrīds Hofmanis (6 no 10 metieniem)

Zēni 2009.g. dzim. un jaunāki

  • 1.vieta – Eduards Šusts (5 no 10 metieniem)
  • 2.vieta – Gabriels Bole (4 no 10 metieniem)
  • 3.vieta – Olivers Smeilis (4 no 10 metieniem)

Jaunieši 2005.g.dzim. un vecāki

  • 1.vieta – Haralds Štāls (9 no 10 metieniem)
  • 2.vieta – Kārlis Edvards Ozoliņš (9 no 10 metieniem)
  • 3.vieta – Ritvars Bole (8 no 10 metieniem)

 

Basketbola metienu konkurss

Sievietes

  • 1.vieta – Žanete Sinkovska ( 5 punkti 55,4 sek.)
  • 2.vieta – Sintija Sevastjanova (5 punkti 1min.14,4 sek.)
  • 3.vieta – Adriana Krūzmane ( 2 punkti 1min.11,8 sek.)

Jaunieši 2005.g.dzim. un vec.

  • 1.vieta – Ritvars Bole (6 punkti 49,8 sek.)
  • 2.vieta – Henrijs Pļaviņš ( 5 punkti 46,3 sek.)
  • 3.vieta – Aigars Saušs ( 5 punkti 51,0 sek.)

Zēni 2009.g.dzim. un jaun.

  • 1.vieta – Olivers Smeilis (6 punkti 55,1 sek. )
  • 2.vieta – Arnolds Rodenkirhens ( 3 punkti 52,2 sek.)
  • 3.vieta – Jurģis Krūmiņš (2 punkti 59,9 sek.)

Jaunieši 2006.-2008.g.dzim.

  • 1.vieta – Harijs Vītiņš (6 punkti 46,6 sek.)
  • 2.vieta – Alekss Dumpis (6 punkti 49,6 sek.)
  • 3.vieta – Gotfrīds Hofmanis (5 punkti 47,2 sek.)

 

Volejbols

  • 1.vieta – Andris/Lauris (18 p.) Lauris Kuzņecovs, Andris Raiens Porietis
  • 2.vieta – “Tīkliņš” (15 p.) Kevins Aivars Mors, Toms Bundulis
  • 3.vieta – Anta/Ritvars (12 p.) Anta Spangere, Ritvars Priede

 

Teniss

  • 1.vieta – Rolands Linejs (3 punkti)
  • 2.vieta – Aigars Saušs (2 punkti)
  • 3.vieta – Egmonts Cildermanis (1 punkts)

 

Futbols

  • 1.vieta – FK „Lion” Toms Buračevskis, Arkādijs Šimko, Vladislavs Balabkins, Ņikita Martiņenko, Alekss Besprozvannijs, Maksims Pavlovs, Egis Černovskis, Jēkabs Māris Šusts, Edgars Rumba;
  • 2.vieta – TFK „Lats” Raimonds Ivenkovs, Roberts Vārpa, Linards Roberts Pāviška, Anrijs Andersons, Ričards Jakuška, Andrejs Izotovs, Igors Kudravcevs, Deniss Skripa;
  • 3.vieta – „Bravona” Niks Lazda, Jānis Ceicans, Jānis Nevarovskis, Aigars Lazda, Viktors Petrovskis, Arturs Krievaitis, Arnis Krūza, Raitis Spridzāns.

 

Sporta sacensības organizēja un vadīja Bauskas novada Iecavas pašvaldības administrācijas sporta nodaļas vadītājs Valdis Šusts sadarbībā ar Iecavas novada sporta skolu «Dartija», Iecavas Jauniešu centru, biedrībām «Velo Iecava», «Hokeja klubs «Iecava»» un «Futbola klubs «Iecava»».

Visus finansiālos izdevumus sedza Bauskas novada pašvalības iestāde «Iecavas novada pašvaldības administrācija». 

Anta Kļaveniece
Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    06.09.2021