Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: twitter facebook instagram

Gūst atzīstamus panākumus raketlonā

01.12.2021 0

27. novembrī Rīgas tenisa klubā ENRI/Stirnu aizvadīts Latvijas Raketlona federācijas kausa finālposms. Godalgoto sportistu vidū arī iecavnieks Rolands Linejs.

Gūst atzīstamus panākumus raketlonā
FOTO: Latvijas Raketlona federācija

Pavisam sportisti startējā piecās kategorijās: Vīrieši Elite, Sievietes, Amatieri, Veterāni 40+ un Juniori U18. R. Linejs kategorijā Vīrieši Elite izcīnīja 3. vietu, bet kategorijā Veterāni 40+ - 2. vietu.

Raketlons ir sporta veids, kurā apvienoti četri atsevišķi rakešu sporta veidi – galda teniss, skvošs, badmintons un teniss. Raketlona mačs ietver četrus setus, katrs no tiem pārstāv savu rakešu sportu. Katru setu spēlē līdz 21 punktam, kā galda tenisā, bet galējais raketlona spēles uzvarētājs ir nevis tas, kurš uzvar visvairāk setus, bet gan tas, kurš kopsummā savāc visvairāk punktu.

Rolands raketlona sacensībās sācis piedalīties pirms trim gadiem, bet ar atsevišķiem rakešu sporta veidiem nodarbojas daudz ilgāk. Tā kā Iecavā nav iespēju spēlēt skvošu, tad šo sporta veidu pirmo reizi iemēģinājis, jau piedaloties raketlona sacensībās, un katrās nākamajās sacensībās prasme tikai pieaugusi. Kopumā raketlons esot diezgan smags sporta veids, kas prasa lielu fizisko piepūli, tāpēc ne katram ir pa spēkam, atzīst sportists.

Jau 11. decembrī Rolands būs viens no Latvijas raketlona čempionāta dalībniekiem. Cerēsim, ka viņam izdosies sasniegt vai pat pārspēt sasniegto – vienu reizi viņš jau ir bijis Latvijas čempionāta medaļnieks, izcīnot 2. vietu veterānu kategorijā.

Rolanda daudzpusību sportā pierāda vēl viens nesen gūts sasniegums. Oktobrī viņš ieguvis 1. vietu Bauskas novada Rudens kausā "Galda spēļu daudzcīņā", kurā arī apvienoti četri sporta veidi: galda teniss, novuss, zolīte un šautriņu mešana.

Attēlā: Rolands Linejs (trešais no kreisās) ar Galda spēļu daudzcīņas kausu (foto: www.sportsbauska.lv). 

Anta Kļaveniece
Iecavas novada pašvaldības administrācijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    01.12.2021