Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Iecava uzņem galda tenisa komandu čempionātu

25.01.2022 0

Iepriekšējās nedēļas nogalē Iecavas sporta skolā ‘’Dartija’’ notika Latvijas komandu čempionāta galda tenisā 2.posms. Tās ir otrās prestižākās sacensības aiz individuālā čempionāta galda tenisā. 

Iecava uzņem galda tenisa komandu čempionātu
FOTO: Egmonts Cildermanis

Kopumā ir piecas līgas vīriešiem un viena sievietēm. Sestdien Iecavā norisinājās 3.līgas sacensības vīriešiem, bet svētdien - 1.līga sacensības vīriešiem, kur startēja Bauskas novada komanda ''SC Mēmele''. 

Jau gadu gadiem šo komandu pārstāv vietējie galda tenisisti, kā arī ar daži viesspēlētāji no citiem novadiem: Aleksandrs Šutka (Bauska), Roalds un Egmonts Cildermaņi (Iecava), Uldis Neimanis (Vecumnieki), Raivis Krastiņš (Baldone) un Jānis Jankovskis (Tukums). Sastāvs ir pietiekami spēcīgs, lai cīnītos par vadošajām vietām savā līgā, un tāds ir mērķis - uzvarēt 1.līgā. 

Izspēles kārtība ir šāda: grupā ir astoņas komandas, notiek četri posmi (1. posms notika Alojā, 2. - Iecavā). Katra komanda ar katru nospēlē divas reizes. Pirmās divas komandas automātiski tiek pusfinālā, atlikušās divas vietas pusfinālam noskaidro tās komandas, kuras grupā izcīnījušas no 3. līdz 6.vietai. Pašlaik SC Mēmele grupā atrodas 4. vietā, bet cerams, ka otrajā aplī rezultāti uzlabosies un finišēsim augstāk. 

Pēc pirmā apļa 1. vietā GTK Salaspils 3, 2. vietā GTK Aloja, 3. vietā GTK Hercogs 2 (Kuldīga), 4. vietā SC Mēmele (Bauska).  

 

Attēlā no kreisās: Aleksandrs, Šutka, Raivis Krastiņš un Roalds Cildermanis.

Egmonts Cildermanis
Lapas informācija atjaunota:    25.01.2022