Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Galda tenisisti aizvadījuši Latvijas komandu čempionāta 1.posmu

02.11.2022 0

29. un 30. oktobrī Alojā un Rencēnos aizritēja Latvijas komandu čempionāta galda tenisā 2022./2023.gada sezonas 1. posms. Sacensībās debitēja apvienotā komanda ''Iecavas sporta skola Dartija/Bauskas BJSS'', kas čempionātā startē gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē. Komandu galvenie treneri ir abu sporta skolu galda tenisa treneri - Egmonts Cildermanis un Aleksandrs Šutka. 

Vīriešu komandas pārstāvji: Renāts Anspoks (no kreisās), Arvīds Upenieks, Reinis Rozentāls un Egmonts Cildermanis. Treneris Aleksandrs Šutka un sieviešu komandas dalībnieces: Elīza Manavicka, Kristiāna Anspoka un Rēzija Meļķe.

Sieviešu komandā startē Hetere Hete Zāģere, Monta Milzere, Rēzija Meļķe, Anastasija Ruda (Iecavas sporta skolas “Dartija” audzēknes), kā arī Elīza Manavicka, Kristiāna Anspoka un Marta Grigus (Bauskas BJSS). Pirmajā kārtā nestartēja Hetere Hete Zāģere un Monta Milzere.

Vīriešu komandā startēs galvenais treneris Egmonts Cildermanis, Reinis Rozentāls (Iecavas sporta skola “Dartija”), kā arī Renāts Anspoks, Arvīds Upenieks (Bauskas BJSS). 

Komandu mērķi ir gūt pieredzi spēcīgākā konkurencē un tiekties pēc augstākiem rezultātiem ilgtermiņā. Sezonā paredzēti četri sabraukumi, kuros tiks noskaidrota labākā komanda divu apļu izspēlē, pēc tam sekos play-off, noskaidrojot čempionus. Otrais čempionāta posms norisināsies decembrī Iecavas sporta skolā “Dartija”.

Sporta skola "Dartija"
Lapas informācija atjaunota:    02.11.2022