Iecavas
novads
Seko: twitter facebook rss instagram

SIA “Letis” - Iecavas novada “Gada uzņēmējs”

14.11.2017 0

Noslēdzies Iecavas novada pašvaldības konkurss “Iecavas novada uzņēmēju gada balva”. Par titula “Gada uzņēmējs” īpašnieku kļūst salātu un zaļumu audzētava SIA “Letis”.

SIA “Letis” - Iecavas novada “Gada uzņēmējs”

FOTO: Andris Stepanovičs-Monkevičs izrāda “Letis” saimniecību konkursa komisijai

Konkursa nomināciju uzvarētāji ir:
“Gada zemnieks” – SIA “Letis”,
“Gada pakalpojumu sniedzējs” – rokdarbnieces un floristes Vinetas Lambertes ZS “Ausmas”,
“Gada drosminieks uzņēmējdarbībā” – SIA “Gardumu avēnija”.

Katras nominācijas uzvarētājs saņems naudas balvu un pašvaldības atzinības rakstu. Apbalvošana notiks Iecavas novada uzņēmējiem veltītā pasākumā 2. decembrī plkst. 19.00 Iecavas kultūras namā.

Šogad konkursam pavisam saņemti astoņpadsmit pieteikumi. Iecavas novada iedzīvotāji dalībai izvirzījuši trīspadsmit pretendentus, diemžēl viens no tiem neatbilda nolikuma prasībām, savukārt četri uzņēmumi no dalības konkursā atteicās.

Nominācijā “Gada zemnieks” tika vērtēta SIA “Letis” un ZS “Medīgas”, par titulu “Gada pakalpojumu sniedzējs” cīnījās ZS “Ausmas”, manikīra un pedikīra meistare Kristīne Strazda un SIA “Zemgales auto moto skola”, par balvu nominācijā “Gada drosminieks uzņēmējdarbībā” sacentās SIA “Gardumu avēnija” un SIA “Upene R”. Vērtēta arī rokdarbnieces Gintas Zaumanes atbilstība “Gada uzņēmēja” titula saņemšanai, viņa bija vienīgā konkursa dalībniece nominācijā “Gada mājražotājs/amatnieks”.

Par konkursa dalībniekiem vairāk varēsiet lasīt pašvaldības mājaslapā www.iecava.lv un laikrakstā “Iecavas Ziņas” nākamajā nedēļā.

Aicinām novada uzņēmējus pieteikties dalībai pasākumā, rakstot e-pastu uz sintija.kaleja@iecava.lv vai zvanot 29127471, līdz 21. novembrim (ieskaitot). Vietu skaits ierobežots.

Pēc svinīgās daļas, kurā tiks sumināti konkursa “Iecavas novada uzņēmēju gada balva” uzvarētāji, plānota balle ar grupu “Ceļojums”. Vakaru vadīs atraktīvais aktieris Kristaps Rasims.
 

Lelde Podniece-Jostmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    14.11.2017
TWITTER
Iecavas novads
15 nov
Konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” finālā iekļuvis arī Iecavas novads! 🤩 https://t.co/OnwJE92LJz https://t.co/UexRpKaPc5