Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Veikals «Maxima» pēc rekonstrukcijas - modernāks un ērtāks

11.04.2019 0

11. aprīlī Iecavas centrā, Rīgas ielā 27, pēc vērienīgas rekonstrukcijas atvērts veikals «Maxima X». Veikala atjaunošanā un modernizācijā investēti 450 000 eiro, radot modernu un ērtu iepirkšanās vidi Iecavas un tās apkārtnes iedzīvotājiem.

 

Veikals «Maxima» pēc rekonstrukcijas - modernāks un ērtāks
FOTO: A. Kļaveniece

Veikala ieeju rotāja krāsaini baloni, skanēja mūzika, pircējus uzrunāja gan SIA «Maxima Latvija» valdes locekle Kristīne Āboltiņa, gan Iecavas novada pašvaldības administrācijas izpilddirektors Mārtiņš Veinbergs.

Veikala atklāšana pulcēja daudz cilvēku. Vairāki pircēji izteica gandarījumu, ka iecienītā tirgotava atkal ir atvērta, jo tā arī līdz šim bijusi ērtākā iepirkšanās vieta ar plašu preču sortimentu. Piedevām tā atrodas ciema centrā līdzās autoostai un vecākiem cilvēkiem bez auto un tiem, kas te ierodas ar autobusu, ir ērti sasniedzama. «Kamēr Maxima bija ciet, iepirkšanās vairs nebija tik ērta, jo reti kad visu nepieciešamo varēja nopirkt vienā veikalā. Aizej līdz veikalam, bet tur jau piena un maizes plaukti tukši, jāiet uz nākamo. Tāda bakstīšanās. Te tomēr ir vairāku ražotāju piens un maize, ir, no kā izvēlēties,» savos iespaidos dalījās kāda kundze. 

Lai arī veikala atklāšanā piedalījās daudz cilvēku, vairums stāvēja garajās rindās pie kases un nesteidza izmantot jaunievedumu - pašapkalpošanās kases. Pircējiem gan nevajadzētu baidīties, ka kaut kas var neizdoties, jo veikala konsultantes palīdzēs un pamācīs, kā pašapkalpošanās kasē rīkoties.

«Veikala atklāšana Iecavā ir viens no šomēnes gaidītākajiem notikumiem «Maxima Latvija» reģionālo veikalu tīklā, ar kuru aktīvi izvēršam mazo veikalu segmentu Latvijā. Mums ir liels prieks, ka pēc trīs mēnešu intensīviem rekonstrukcijas darbiem iecavniekus un veikala darbiniekus sagaidīs moderna un rūpīgi pārdomāta iepirkšanās vide ar gaumīgu veikala interjeru un plašu preču sortimentu. Jaunatvērtais veikals priecēs iedzīvotājus ne tikai ar mūsdienīgām iekštelpām un pilnveidotu produktu klāstu, bet arī jaunu ēkas ārējo veidolu un sakārtotu apkārtni Iecavas centrālajā ielā,» stāsta «Maxima Latvija» valdes locekle Kristīne Āboltiņa.

Veikala rekonstrukcijas laikā ir pilnībā atjaunota 487 m2 plašā tirdzniecības zāle, pielāgojot to mūsdienu iepirkšanās vajadzībām. Veikalā ir modernizētas inženierkomunikācijas, uzstādot jaunu ventilācijas iekārtu, kas nodrošina patīkamu mikroklimatu, kā arī uzstādīts videi draudzīgs, energoefektīvs LED apgaismojums, informē SIA «Maxima Latvija» Komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule

Būtiskas izmaiņas veiktas arī ēkas fasādē, nomainot ārējo apdari un nodrošinot uzlabotu jumta segumu. «Maxima X» veikala Iecavā kopējā telpu platība ir 765 m2.

Iedzīvotāju ērtībām veikalā ir būtiski paplašināts preču klāsts, piedāvājot vēl lielākas izvēles iespējas gan ikdienai, gan svētkiem. Sortimentā ir plašs «Meistara Markas» gatavo maltīšu klāsts līdzņemšanai, īpaši liela svaigu dārzeņu un augļu daudzveidība un citi iecienīti produkti. Pircēju ērtībām un ātrākai apkalpošani paralēli ierastajām trim kasēm ieviestas arī četras pašapkalpošanās kases, kur norēķinus iespējams veikt gan ar skaidru naudu, gan maksājuma kartēm. Veikalā nodarbināti 37 cilvēki.

Veikala rekonstrukcija Iecavā ir daļa no mazumtirdzniecības tīkla «Maxima Latvija» investīciju programmas, kuras laikā uzņēmums būtiski paplašinās veikalu tīklu, atverot vairākus jaunus lieformāta veikalus, virkni mazā formāta veikalu, kā arī pilnībā rekonstruējot 10 esošos veikalus, daļu no tiem būtiski paplašinot. Veicinot ērtu un pieejamu iepirkšanos, veikalu tīkla izvēršanā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā «Maxima Latvija» 2019. gadā plāno veikt investīcijas vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā.

Fotogalerija:
Anta Kļaveniece
Lapas informācija atjaunota:    11.04.2019
TWITTER
Iecavas novads
05 jūn
No trešdienas, 10.jūnija, SIA „Dzīvokļu komunālā saimniecība” (DzKS) kase atsāks apmeklētāju apkalpošanu klātienē.… https://t.co/SPGg7m4Iar