Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Aicina uz “Uzņēmēju dienām Zemgalē 2019” un biznesa forumu

12.04.2019 0

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina ikvienu apmeklēt “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019” un biznesa forumu “Inovācijas kā process – jauns domāšanas veids, kā attīstīt biznesu un sekmīgi konkurētu”, kas notiks 26.aprīlī Zemgales olimpiskajā centrā.

Jau plkst. 11:00 tiks atklātas “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019”, kur piedalīsies Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, LTRK prezidents Aigars Rostovskis, kā arī Citadele banka un Nodarbinātības Valsts aģentūras pārstāvji.

Savukārt jau 12:00 sāksies biznesa forums, ko moderēs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Vispirms ar prezentāciju par Latvijas ekonomikas iespējām un izaicinājumiem 2019. gadā uzstāsies bankas Citadele ekonomists Mārtiņš Āboliņš. Par atbildības kultūru un četrām inovatīvām domāšanas prasmēm stāstīs organizāciju psihologs, personāla vadības konsultants un treneris Uldis Pāvuls, bet pēc tam par viedo tehnoloģiju lietojumu Jelgavas pilsētā uzstāsies pilsētas pašvaldības operatīvās informācijas centra vadītājs Gints Reinsons. Ar prezentāciju uzstāsies arī Inovāciju Tehnoloģiju centra Izpētes nodaļas vadītāja Līga Brasliņa, lai stāstītu par inovācijām mazajiem un vidējiem uzņēmumiem un to ieviešanas iespējām. Savukārt ELKO EP Baltics” vadītājs Gļebs Kiseļovs runās par ēku automatizācijas risinājumiem, ko piedāvā šis modernais laikmets un pieejamās tehnoloģijas, laužot stereotipus, uzsverot praktisko pielietojumu, ieguvumu un potenciālo ietaupījumu no šo risinājumu ieviešanas.

Biznesa foruma “Inovācijas kā process – jauns domāšanas veids, kā attīstīt biznesu un sekmīgi konkurētu” pirmās daļas noslēgumā paredzēta paneļdiskusija ar ekspertiem, aicinot klātesošos uzdot arī sev interesējošos jautājumus.

Otro daļu moderēs Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Jelgavas biznesa inkubatora vadītājs Ņikita Kazakevičs. Ar ekspertiem - praktiķiem plānots diskutēt par praktiskām inovācijām un pārmaiņu vadību jeb uzņēmēju pieredzi ieviešot jaunus risinājumus un tehnoloģijas, lai piedāvātu tirgū unikālus un vēl nebijušus produktus.  

Noslēdzot biznesa forumu, ikvienam būs iespēja piedalīties starpreģionālajā kontaktbiržā, aicinot aktīvi iesaistīties uzņēmējus gan no Rīgas, gan Zemgales.

Aicinām forumam reģistrēties laikus, izmantojot tiešsaistes rīku: https://www.mitto.me/uznemejudienas-zemgale-2019/programma. Plašāka informācija www.chamber.lv

Rūta Grikmane
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    12.04.2019
TWITTER
Iecavas novads
21 sep
Palīdzi apkopot ierosinājumus turpmākajai kultūras dzīves organizēšanai – atvēli 5 minūtes sava laika un aizpildi a… https://t.co/E9D01yCjIu