Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs un “Balticovo” aicina uz radošo apdrukāšanas darbnīcu

17.04.2019 0

Svētku nedēļas nogalē – 20. aprīlī - Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā norisināsies radošā darbnīca ģimenēm ar bērniem, kurā būs iespēja radoši izpausties auduma maisiņu apdrukāšanā, kā arī īpaši sagādāto olu krāsošanā.

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs un “Balticovo” aicina uz radošo apdrukāšanas darbnīcu

Pasākums tiek rīkots mākslas izglītojošā projekta “Vārds dizainam” ietvaros, kura galvenais atbalstītājs šogad ir AS “Balticovo”.

Jau no plkst. 12.00 apmeklētājus sagaidīs muzejpedagoģe, kuras pavadībā mazie mākslinieki varēs radīt savus mākslas darbus, kā arī apgūt jaunas prasmes dekorēšanā un maisiņu apdrukāšanā. Darbnīcas laikā bērniem ar vecākiem būs arī iespēja izmēģināt savas prasmes olu krāsošanā, kā arī piedalīties izklaidējošās aktivitātēs un spēlēs, ko vadīs un apbalvos īpašais “Balticovo” zaķis ar svētku dāvaniņām.  

Darbnīcu var apmeklēt ikviens Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja apmeklētājs, iepriekš iegādājoties vienu no muzeja cenrādī norādītajām biļetēm. Cenrādis pieejams šeit: https://www.lnmm.lv/lv/dmdm/cenas.

NB! Latvijas Nacionālā mākslas muzeja publiskie pasākumi tiek filmēti un fotografēti, lai regulāri un mērķtiecīgi informētu sabiedrību par muzeja piedāvājumu, darba rezultātiem un aktualitātēm.

Māra Miķelsone
P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības
Lapas informācija atjaunota:    17.04.2019
TWITTER
Iecavas novads
05 jūn
No trešdienas, 10.jūnija, SIA „Dzīvokļu komunālā saimniecība” (DzKS) kase atsāks apmeklētāju apkalpošanu klātienē.… https://t.co/SPGg7m4Iar