Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Aicina apmeklēt biznesa forumu

24.04.2019 0

26. aprīlī plkst. 11.00 Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā festivāla ''Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019'' ietvaros norisināsies biznesa forums "Inovācija kā process – jauns domāšanas veids, kā attīstīt biznesu un veiksmīgi konkurēt".

Aicina apmeklēt biznesa forumu

Tradicionālā izstāde tiek transformēta biznesa un karjeras iespēju festivālā – formātā, kas vairāk atbilst mūsdienu aktīvajam un dinamiskajām izmaiņām pārpilnajam laikam.

11:00 tiks atklātas “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019”, kur piedalīsies Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, LTRK prezidents Aigars Rostovskis, kā arī Citadele banka un Nodarbinātības Valsts aģentūras pārstāvji.

Savukārt jau 12:00 sāksies biznesa forums, ko moderēs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Vispirms ar prezentāciju par Latvijas ekonomikas iespējām un izaicinājumiem 2019. gadā uzstāsies bankas Citadele ekonomists Mārtiņš Āboliņš. Par atbildības kultūru un četrām inovatīvām domāšanas prasmēm stāstīs organizāciju psihologs, personāla vadības konsultants un treneris Uldis Pāvuls, bet pēc tam par viedo tehnoloģiju lietojumu Jelgavas pilsētā uzstāsies pilsētas pašvaldības operatīvās informācijas centra vadītājs Gints Reinsons. Ar prezentāciju uzstāsies arī Inovāciju Tehnoloģiju centra Izpētes nodaļas vadītāja Līga Brasliņa, lai stāstītu par inovācijām mazajiem un vidējiem uzņēmumiem un to ieviešanas iespējām. Savukārt “ELKO EP Baltics” vadītājs Gļebs Kiseļovs runās par ēku automatizācijas risinājumiem, ko piedāvā šis modernais laikmets un pieejamās tehnoloģijas, laužot stereotipus, uzsverot praktisko pielietojumu, ieguvumu un potenciālo ietaupījumu no šo risinājumu ieviešanas. Ir paredzētas vairākas ekspertu paneļdiskusijas, kurās visiem klātesošajiem būs iespēja uzdot arī sev interesējošos jautājumus. Sadarbībā ar LIAA Jelgavas Biznesa inkubatoru norisināsies ekspertu – praktiķu diskusija ar pieredzes stāstiem.

 

Foruma programma un iepriekšējā reģistrācija dalībai šeit: https://www.mitto.me/uznemejudienas-zemgale-2019/programma

 

Pēc foruma visiem interesentiem iespēja piedalīties Starpreģionālajā kontaktbiržā Rīga–Jelgava.

PASĀKUMA MĒRĶIS: izveidot jaunus biznesa kontaktus, lai veicinātu biznesa attīstību.

KAS JĀDARA, LAI DALĪBA NORITĒTU VEIKSMĪGI?

  • Iepriekš jāsagatavo īss & kodolīgs stāstījums 1,5 min ietvaros.
  • Jāņem līdzi vismaz 40 vizītkartes
  • Rūpīgi jāaizpilda pasākuma reģistrācijas forma, jo norādītā informācija tiks izmantota, lai sagatavotu informāciju par uzņēmumu, un uzrunātu dalībai uzņēmumus.

DALĪBAS IEROBEŽOJUMI

  • Dalībai tiek apstiprināti tikai mazo un vidējo uzņēmumu vadītāji / īpašnieki, lielo uzņēmumu struktūrvienību vadītāji.
  • Pasākumu var apmeklēt viens pārstāvis no uzņēmuma

 

15:30     Ierašanās Zemgales Olimpiskajā centrā, pēcpusdienas kafija

16:00     Dalībnieku iepazīšanās

18:00     Vakariņas neformālā gaisotnē

REĢISTRĀCIJA: https://ej.uz/kb_zemgale 

KONTAKTBIRŽAS DALĪBAS MAKSA: EUR 15 + PVN. Dalības maksā iekļautas vakariņas.

JAUTĀJUMIEM: elina.valdmane@chamber.lv | 29914668

*Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat savu bilžu un video publicēšanai LTRK mājas lapā un sociālajos tīklos.

Lapas informācija atjaunota:    23.04.2019
TWITTER
Iecavas novads
09 jūl
❗️Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Iecavas novada pašvaldības administrācijas 1. stāvā b… https://t.co/z0d6ntLeGn