Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Piektdien un sestdien - Uzņēmēju dienas Zemgalē

25.04.2019 0

Vēlies savā dzīvē pārmaiņas, meklē jaunas atklāsmes un zināšanas vai arī domā, kā kvalitatīvi pavadīt dienu? Atnāc 26. un 27. aprīlī Jelgavā uz Zemgales Olimpisko centru, kur norisināsies Biznesa un karjeras festivāls “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019”.

Ikgadējās Uzņēmēju dienas ir jau tradicionāls un gaidīts pasākums, jo tās ietvaros vienkopus pulcēsies gan reģiona uzņēmēji, gan novadu pārstāvji, mācību iestādes, skolnieki, kā arī iedzīvotāji ar mērķi iegūt informāciju par jaunākajām aktualitātēm, ko ikdienas ritmā bieži vien nav iespējams uzzināt. Apmeklētāji tādejādi varēs uzzināt par vakancēm un pieprasītākajām profesijām uzņēmumos, kā arī to apguves iespējām. Uzņēmējiem tā būs iespēja vienlaikus uzrunāt  gan šī brīža darba meklētājus, gan skolēnus un studentus – nākotnes darbiniekus, kuriem svarīgi uzzināt par profesionālajām zināšanām un prasmēm, kādas no viņiem tiks sagaidītas nākotnē.

Pasākuma organizatori, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Jelgavas pilsēta, šogad ir parūpējušies par īpaši interesantu saturu apmeklētājiem un dalībniekiem.

Festivāla dienas, pēc tematikas un mērķauditorijas, būs sadalītas divās daļās, kur pirmā diena tiks veltīta vairāk biznesam, skolēniem un darba meklētājiem karjeras iespējām.  Savukārt otrā diena vairāk tiks orientēta uz plašo apmeklētāju interesēm, piedāvājot dažādas kultūras, modes, izklaides, šovu aktivitātes.

26. aprīlī notiks pasākuma atklāšana ar LTRK un Jelgavas pilsētas domes vadības uzstāšanos. Tam sekos Biznesa forums, kurā kā virstēma būs “Inovācijas kā process – jauns domāšanas veids, kā attīstīt biznesu un sekmīgi konkurētu”. Pilna Biznesa foruma programma pieejama šeit: https://www.mitto.me/uznemejudienas-zemgale-2019/programma.

Paralēli risināsies pasākums skolu jauniešiem “Kā būt veiksmīgam jaunietim mūsdienu darba tirgū”.

27. aprīlī, festivāla otrajā diena, kultūras un izklaides programmā piedalīsies dažādi Jelgavas kultūras kolektīvi, būs modes un tērpu kolekciju demonstrācijas, radošās konditorejas meistarklases kūku dekorēšanā, radošās darbnīcas bērniem un jaunākās tehnikas paraugdemonstrējumi.

Festivāla laikā norisināsies izglītības iestāžu un skolēnu mācību uzņēmumu izstāde, mājražotāju un amatnieku gadatirgus ar īpaši pievilcīgām atlaidēm izstādes apmeklētājiem.

Vēršam uzmanību, ka notiks lielā loterija visiem apmeklētājiem – iespēja piedalīties SPECBALVU IZLOZĒ. Pasākumā ieeja bez maksas. BEZ MAKSAS. ATNĀC, ATKLĀJ, IEPAZĪSTI!

“Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019” sadarbības partneri: Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācija, Zemgales Olimpiskais centrs, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”  un Banka Citadele. Informatīvais atbalstītājs “Kurzemes radio”.

Lapas informācija atjaunota:    25.04.2019
TWITTER
Iecavas novads
05 jūn
No trešdienas, 10.jūnija, SIA „Dzīvokļu komunālā saimniecība” (DzKS) kase atsāks apmeklētāju apkalpošanu klātienē.… https://t.co/SPGg7m4Iar