Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Festivāls - pirmais pasākums tūrisma akcijā «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē»

17.05.2019 0

18. un 19. maijā Iecavā notiks Latvijas bērnu un jauniešu folkloras svētki «Pulkā eimu, pulkā teku». Festivāls ir iekļauts tūrisma maršrutā «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!» kā viens no akcijas pasākumiem. Lai apliecinātu savu dalību pasākumā un saņemtu akcijas zīmodziņu, ir jānofotografējas pie akcijas objekta, un šajā pasākumā tas būs festivāla svētku baneris pie Iecavas estrādes. 

Festivāls - pirmais pasākums tūrisma akcijā «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē»

Bildei jābūt fotografētai pasākuma norises laikā - 18. vai 19. maijā. Akcijas zīmogu vēlāk varēs saņemt Bauskas, Biržu, Pasvales, Pakrojas vai Jonišķu Tūrisma informācijas centros, uzrādot fotogrāfijas (telefonā vai fotoaparātā), kurās jābūt redzamam akcijas dalībniekam un akcijas objektam!

Alternatīva zīmodziņu krāšanai - mobilā aplikācija KaiminiZemgale (tehnisku iemeslu dēļ pagaidām vēl nav pieejama), kuru varēs lejupielādēt Google Play un AppStore. Akcijas dalībniekam ir jānofotografējas pie akcijas objekta un fotogrāfija jāaugšupielādē mobilajā aplikācijā (akcijas laikā līdz 30. septembrim).

Vairāk par akciju «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē» šeit

Lapas informācija atjaunota:    17.05.2019
TWITTER
Iecavas novads
04 jūn
Vēl līdz 15.jūnijam pašvaldība aicina bērnus vecumā no 5 līdz 12 gadiem, kuri ir deklarēti Iecavas novadā, piedalīt… https://t.co/I5hV7zy3fG