Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Apceļošanas akcijā izmanto mobilo aplikāciju

15.07.2019 0

Apceļošanas akcija «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē! 2019» rit pilnā sparā, daudzi savus pirmos zīmogus jau ir saņēmuši. Atzīmēties objektos var arī mobilajā aplikācijā «Kaimini Zemgalē», kuru bez maksas var lejuplādēt, izmantojot Google Play vai App Store.

Apceļošanas akcijā izmanto mobilo aplikāciju

Aplikācijā ir atrodami visi 2019. gada akcijas objekti un pasākumi, papildus apskates vietas un šī gada akcijas sponsori. Lai piedalītos, reģistrējies aplikācijā, pie akcijas objekta uztaisi pašbildi un augšupielādē to (skatīt norādes attēlā).

Atgādinām, ka drukātā veidā maršruta un akcijas brošūra ir pieejama Tūrisma informācijas centros (TIC) Bauskā, Biržos, Pasvalē, Pakrojā un Jonišķos. Lai saņemtu akcijas zīmogu, ceļotājiem ir jānofotografējas pie akcijas objekta un jāuzrāda fotogrāfija (telefonā vai fotoaparātā) kādā no iepriekš minētajiem TIC.

Akcija noris no 1. maija līdz 30. septembrim, visi objekti ir bez maksas un pieejami jebkurā diennakts laikā. Apceļošanas akcijas noslēgums ar dāvanu pasniegšanu tās ieguvējiem tiks organizēts 12. oktobrī Iecavā.

Par akciju, sadarbības teritorijas aktuālo tūrisma piedāvājumu un pasākumiem var uzzināt sekojot Facebook lapai @kaiminizemgale.

Diāna Goldmane
jaunatnes lietu speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    15.07.2019
TWITTER
Iecavas novads
20 jūl
❗️❗️❗️ Laika posmā līdz 31. jūlijam uz vienu diennakti būs slēgta satiksme pār tiltu pie Iecavas spirta rūpnīcas. Š… https://t.co/sKZOD4DKk4