Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Aicina apmeklēt novadu garšas svētkus

09.09.2019 0

27. un 28. septembrī Rīgas jaunajā kultūras un izklaides centrā “Hanzas perons” norisināsies SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” organizētie novadu garšas svētki.

Pirmajā svētku dienā notiks konference “Liec pārtikas grozā vietējo!”. Tās laikā dažādu nozaru eksperti dalīsies savā pieredzē gan par tirgus noietu Latvijā, ārvalstīs, par veselīgām pusdienām ģimenē un skolā, gan par šī brīža pircēja prasībām, paradumiem, par bioloģisko pārtikas grozu un citiem jautājumiem.

Konferences programma

Reģistrēšanās konferencei: https://forms.gle/BviUVDtYcJDCkkJB6 

Otrajā dienā, 28. septembrī, pārtikas ražotāji no dažādiem Latvijas novadiem piedāvās savu labāko, interesantāko, veselīgāko produkciju. Būs kūpinātas zivis, grilēts steiks, putraimdesas, pašbrūvēts alus, pašcepta maize, pašsiets siers un kaņepju sviests, Latgales špeks, “šmakovka” un “gunjaks”, un Imanta Ziedoņa kulturālie kartupeļi. Slavenu Latvijas pavāru meistarklases, degustācijas un svētku maltīte! 

Pieteikšanās tirdzniecībai: https://forms.gle/UL6njNz3ZYaLmLsn6    

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs"
Lapas informācija atjaunota:    09.09.2019
TWITTER
Iecavas novads
16 jan
RT @CVK_zinas: ℹ️ Ir sākusies parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem. ✍️ Noskaidro…