Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

LED gaismekļu ražotājs “Vizulo” izgaismo ceļus Izraēlā

17.09.2019 0

Pēdējā pusotra gada laikā pašmāju LED gaismekļu ražotājs “Vizulo” Izraēlā nomainījis un uzstādījis vairāk nekā 16 tūkstošus gaismekļu četru projektu ietvaros, kas sanāk apmēram 480 km garš ceļš.

LED gaismekļu ražotājs “Vizulo” izgaismo ceļus Izraēlā
FOTO: publicitātes foto

Iecavas uzņēmums “Vizulo”, kas ražo iekštelpu un ārtelpu gaismekļus, eksportē savu produkciju uz 29 pasaules valstīm, tostarp uz Izraēlu. Šobrīd ražotājs LED gaismekļus uzstādījis četros Izraēlas reģionos: trešajā lielākajā Izraēlas pilsētā Haifā, uz Jūdejas un Samarijas reģiona valsts ceļiem, greznā lauku pilsētā Savionā, kura atrodas 11 km attālumā no Telavivas, kā arī izstāžu centrā “Muni expo”. Šo projektu ietvaros izvietoti četri dažādi “Vizulo” gaismekļu modeļi.

Publisko iepirkumu mērķis bijis pilsētas apgaismojuma maiņa pret energoefektīviem gaismekļiem, lai samazinātu elektroenerģijas patēriņu un CO2 izmešu daudzumu. “Pēdējos gados ārvalstīs izteikti vērojama tendence nomainīt vecos gaismekļus pret videi un izmaksās draudzīgāku apgaismojumu, ko nodrošina LED apgaismojums,” komentē “Vizulo” valdes priekšsēdētājs Jānis Zeltiņš. Iepirkumu uzvarētājs tika noteikts pēc šādiem kritērijiem: sertifikācija, pieredze, cena un garantija, kur par atbilstošāko un konkurētspējīgāko piedāvājumu atzīts tieši “Vizulo” iesniegtais piedāvājums.

Jau ziņots, ka Latvijas uzņēmuma “Vizulo” apgrozījums aizvadītajā gadā pārsniedzis 8 miljonus eiro, proti, par 46,5% vairāk nekā 2017. gadā, kas atbilst gada sākumā izteiktajām prognozēm. Pašlaik Iecavā bāzētais uzņēmums nodarbina 104 cilvēkus.

Kaiva Anna Upleja
“Vizulo” pārstāve
Lapas informācija atjaunota:    17.09.2019
TWITTER
Iecavas novads
16 jan
RT @CVK_zinas: ℹ️ Ir sākusies parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem. ✍️ Noskaidro…