Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Seminārā informēs par Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmām

25.09.2019 0

3. oktobrī Jelgavā, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, norisināsies informatīvsa seminārs par Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmām, kurās iespējams gūt finansiālu atbalstu. Dalība seminārā - bez maksas.


 

Kultūras un mākslas jomu pārstāvji, valsts un pašvaldību darbinieki, NVO pārstāvji, studenti, skolēni un pasniedzēji aicināti reģistrēties dalībai seminārā - šeit.

 

14.30

Ierašanās, reģistrācija un kafija

15.00 - 17.00

Informatīvas prezentācijas par 4 dažādām Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmām, kurām iespējams pieteikties finansiālam atbalstam:
 

 • Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma „Kultūra”
  atbalsta mākslinieku rezidences, ilgtermiņa un īstermiņa sadarbības tīklu izveidi, profesionālu mākslinieku un kultūras darbinieku mobilitāti visās mākslas nozarēs. Tās mērķis ir izveidot pamatu inovatīvai, dinamiskai Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mākslas un kultūras dzīvei.
 • Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma “Valsts administrācija”
  atbalsta valsts un pašvaldību un to pakļautības iestāžu darbinieku pieredzes apmaiņu veiksmīgu risinājumu aizgūšanai, sadarbības tīklu veidošanu, administratīvā darba metožu un likumdošanas harmonizēšanu un Baltijas jūras reģiona konkurētspējas pasaulē sekmēšanu.
 • Ziemeļvalstu un Baltijas valstu programma NVO
  programmu mērķis ir sadarbības veicināšana starp Ziemeļvalstu un Baltijas valstu nevalstiskām organizācijām, pilsoniskās sabiedrības stiprināšana un jaunu ilgtspējīgu iniciatīvu atbalstīšana.
 • Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programma “Nordplus”
  sniedz iespēju īstenot studentu, skolēnu un pasniedzēju mobilitātes, kā arī dažādas sadarbības tīklu un projektu aktivitātes izglītībā starp Baltijas valstīm un Ziemeļvalstīm, lai veicinātu starpkultūru sadarbību, uzlabotu un ieviestu jauninājumus Ziemeļvalstu un Baltijas valstu izglītības sistēmās.
Līga Miķelsone
Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    25.09.2019
TWITTER
Iecavas novads
04 jūn
Vēl līdz 15.jūnijam pašvaldība aicina bērnus vecumā no 5 līdz 12 gadiem, kuri ir deklarēti Iecavas novadā, piedalīt… https://t.co/I5hV7zy3fG