Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

AS “Balticovo” svin savu 47. pastāvēšanas gadadienu

02.10.2019 0

1972. gadā tika dibināts valstij piederošs uzņēmums IECAVAS putnu fabrika, kas par simtprocentīgu Latvijas privātu uzņēmumu ar nosaukumu “Balticovo” pārtapa 1994. gadā.

AS “Balticovo” svin savu 47. pastāvēšanas gadadienu
FOTO: no uzņēmuma arhīva

Tagad akciju sabiedrība “Balticovo” ir vadošais nozares eksperts Latvijā un pieredzējušākais olu ražotājs Ziemeļeiropā, ilgtermiņā veidojot atbildīgu un inovatīvu uzņēmējdarbību. Savas pastāvēšanas laikā uzņēmums attīstījies līdz ražotnei un filiālēm Iecavā, Madonā un Daugavpilī, savukārt savu eksportspēju palielinājis pasaules līmenī.

AS «Balticovo» ir nozares eksperts visā Baltijā, kas savas darbības laikā ir nemitīgi attīstījis ne vien savu ražotspēju, bet arī tās kvalitāti, piekopjot ilgtspējīgu domāšanu savas produkcijas realizēšanā. Ejot līdzi laikam un pieprasījumam un pielietojot modernākās tehnoloģijas, uzņēmums saņēmis VARAM atzinību par ilgtspējīgu pieeju uzņēmējdarbībai, kā arī nozīmīgu reģiona attīstības virzīšanu. Turklāt AS “Balticovo” nu jau atkārtoti atzīts par vienu no labākajiem darba devējiem Zemgales reģionā.

“Pirms 47 gadiem retais būtu iztēlojies apjomus, kādos “Balticovo” ražotnē darbojamies šobrīd. Turklāt, sekojot līdzi pasaules tendencēm, esam arī nonākuši pie agrāk šķietami neiespējamām inovācijām - tādām kā automātiskas iekraušanas sistēmas vai olu testēšanas ierīces,” uz uzņēmuma darbības vēsturi atskatās Toms Auškāps, AS “Balticovo” Komunikācijas un attīstības direktors.

“Neskaitot ražošanas procesus, esam arī gājuši tālu ceļu produkcijas piedāvājumā, kļūstot par celmlauzi dažādiem olu produktiem, kas jau ir plaši pieprasīti visā pasaulē. Un kā vienu no būtiskākajiem mūsu uzņēmuma pieturas punktiem noteikti varam atzīmēt šīsvasaras Madonas brīvās turēšanas vistu kūts atvēršanu, kas lieliski atspoguļo uzņēmuma spēju apmierināt patērētāju prasības un, protams, rūpēties par putnu labturību. Šādi attīstības soļi tikai paplašina skatu nākotnē, kurā noteikti iezīmējies arvien vairāk iespēju, ko mums sniedz tehnoloģijas.”

"Balticovo" pamatdarbība ir vistu olu, olu pulvera, olu šķidrās masas, vārītu vistu olu bez čaumalas, vārītu kapātu olu ražošana un realizācija. Uzņēmuma lielākais īpašnieks ir BCO, kam pieder 95,42% akciju. "Balticovo" ir orientēts uz darbību Latvijas un starptautiskos tirgos un eksportē aptuveni 70% no saražotās produkcijas.

Zane Zonne
“P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Lapas informācija atjaunota:    02.10.2019
TWITTER
Iecavas novads
16 jan
RT @CVK_zinas: ℹ️ Ir sākusies parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem. ✍️ Noskaidro…