Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

AS “Balticovo” piedalās pasaulē lielākajā pārtikas izstādē Anuga 2019

07.10.2019 0

Ziemeļeiropas lielākais olu un olu produktu ražotājs AS “Balticovo” arī šogad piedalās pasaules lielākajā pārtikas izstādē Anuga. Izstādes apmeklētāji ir nozares profesionāļi - pārtikas un dzērienu vairumtirgotāji, tirgotāju kooperatīvi, pārtikas industrijas un sabiedriskās ēdināšanas pārstāvji.

Anuga pasaules mērogā pazīstama kā informācijas un kontaktu birža.

AS “Balticovo” pārtikas izstādē Anuga 2019 sadarbībā ar Agroresursu un ekonomikas institūtu piedalās Latvijas delegācijas sastāvā kopā ar pārējiem lielākajiem ražotājiem no Latvijas. Uzņēmums ne tikai pārstāv olu ražošanas nozari un prezentē jauno produktu līniju, bet arī demonstrē Latvijas augstos ražošanas un kvalitātes standartus, parādot Latviju kā konkurētspējīgu valsti pārtikas nozarē pasaules mērogā. Uzņēmums ir ieguvis arī BRC Food A līmeņa sertifikātu, kas garantē kvalitatīvu un drošu produktu, tas nozīmē, ka uzņēmums ir gatavs ilgtermiņa darbam starptautiskos tirgos, piedāvājot augstas kvalitātes produktus saviem klientiem.

Toms Auškāps, AS “Balticovo” komunikācijas un attīstības direktors, atklāj, ka uzņēmums katru gadu piedalās vismaz vienā lielā Eiropas līmeņa izstādē, kur ražotāji ne tikai demonstrē sasniegumus esošajiem un potenciālajiem klientiem, bet arī satiek gan pašmāju, gan ārvalstu ražotājus, iepazīstoties ar jaunumiem industrijā un pārtikas ražošanā kopumā. “Uzskatu, ka jebkuram aktīvam, eksportējošam uzņēmumam ir pienākums piedalīties šādās izstādēs, pārstāvot ne tikai savu uzņēmumu, bet arī valsti. Tā ir iespēja ražotājam parādīt sevi uz citu fona, iegūt jaunus klientus, kā arī palūkoties, kādus risinājumus citi ražotāji piemeklē tehnoloģiju un iepakojumu izvēlē.”

Izstāde Anuga notiek katru otro gadu Ķelnē, Vācijā. Šogad tā ilgs no 5. līdz 9. oktobrim, kopējā izstādes platība ir 284 000 kvadrātmetru. 2017.gadā izstādi apmeklēja aptuveni 165 000 apmeklētāju, kā arī tika sasniegts rekordliels dalībnieku skaits - 7400 uzņēmumu no 107 pasaules valstīm.

Zane Zonne
“P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Lapas informācija atjaunota:    07.10.2019
TWITTER
Iecavas novads
11 aug
#teirdarbs Informācija par aktuālajām pašvaldības iestāžu vakancēm - https://t.co/wQFfW4dUCH https://t.co/QwxQkMDUh4