Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Aicina uz Zemgales biznesa forumu «Cilvēks – veiksmes faktors»

15.10.2019 0

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas domi aicina uzņēmējus un medijus pieteikties Zemgales biznesa forumam “Cilvēks – veiksmes faktors”, kas notiks 1.novembrī, Krustpils Kultūras namā, Rīgas ielā 212, Jēkabpilī.

Ar atklāšanas uzrunām uzstāsies Jēkabpils pilsētas Domes priekšsēdētājs Aivars Kraps un LTRK prezidents Aigars Rostovskis. Pēc tam ar prezentāciju par plānoto nodokļu reformu 2020.gadā uzstāsies finanšu ministrs Jānis Reirs.

Par ekonomikas aktualitātēm stāstīs bankas Citadele ekonomists Mārtiņš Āboliņš, savukārt par iedzīvotāju noskaņojumu – pētījumu centra SKDS direktors Arnis Kaktiņš. Domnīcas Certus pārstāvis prezentēs pētījumā “Biznesa digitālā transformācija kā instruments darbaspēka produktivitātes palielināšanai” rezultātiem. Pēc tam paredzēta paneļdiskusija, kur iepriekš minētajiem ekspertiem pievienosies LTRK viceprezidente Elīna Rītiņa.

Pēcpusdienā klātesošajiem būs iespēja uzzināt par bankas Citadele jaunumu - norēķinu veidu Latvijā jeb maksājumiem uz mobilā tālruņa numuru un citām aktualitātēm, par ko stāstīs Bankas Citadele Digitālo kanālu biznesa attīstības vadītāja Astra Cīrule. Savukārt uzņēmuma TET pārstāvji sniegs praktisku ieskatu tehnoloģiju iespēju jomā par tēmu, ko izvēlēsies paši foruma apmeklētāji, reģistrējoties apmeklējumam.

Trešā daļa veltīta tēmai “No hobija līdz biznesam”, kur dažādi uzņēmēji dalīsies ar savu pieredzi par to, kā no idejas dzimst veiksmīga uzņēmējdarbība: dziedātājs Igo stāstīs par savu trauku kolekciju un izveidoto cepli, “CarGuru” idejas autors Vladimirs Reskājs dalīsies pieredzē un vēl citi atpazīstami cilvēki iedvesmos ar saviem stāstiem.

Dalība Zemgales biznesa forumā “Cilvēks – veiksmes faktors” bez maksas, taču ar iepriekšēju reģistrāciju tiešsaistē: https://www.mitto.me/zemgales-biznesa-forums-2019/programma Vietu skaits ierobežots.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Lapas informācija atjaunota:    15.10.2019
TWITTER
Iecavas novads
26 mai
Biļetes var iegādāties Iecavas kultūras nama kasē! https://t.co/NwXmrwCfdT