Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Zemgales uzņēmēji tiekas Iecavā

18.10.2019 0

Ceturtdien, 17. oktobrī, uzņēmumā AS «Balticovo» pulcējās Latvijas Rūpniecības un tirdzniecības kameras (LRTK) Zemgales reģionālās padomes biedri, lai iepazītu Iecavas novada uzņēmējdarbības vidi, tiktos ar uzņēmējiem un pašvaldības pārstāvjiem, kā arī pārrunātu LRTK aktualitātes.

Zemgales uzņēmēji tiekas Iecavā
FOTO: Diāna Goldmane

Sanākušos uzrunāja Zemgales reģionālās padomes priekšsēdētājs Imants Kanaška un LTRK valdes loceklis Andris Vanags, savukārt par uzņēmēju un pašvaldības sadarbību, aktuālām problēmām un vajadzībām pastāstīja Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks. «Iecavas novadā ir vairāki lieli uzņēmumi, kuros strādā daudz vietējo iedzīvotāju. Mums ir svarīgi, lai Iecavas novads ir vieta, kur cilvēki var dzīvot, strādāt un atpūsties,» uzsvēra A.Mačeks. «Protams, aktuāla problēma ir brīvo mājokļu nepieejamība, darbaspēka un finanšu trūkums, ceļu stāvoklis. Mēs cenšamies uzņēmējus atbalstīt, lai viņi paliktu mūsu novadā, varētu piedāvāt jaunas darba vietas un attīstīties.»

Sēdes dalībniekiem interesanta šķita prezentācija par lielāko olu un olu produktu ražotāju Ziemeļeiropā, uzņēmumu «Balticovo». Komunikācijas un attīstības direktors Toms Auškāps pastāstīja par uzņēmuma darbību, ražošanas procesu, piedāvājumā esošajiem produktiem. Vairāki klātesošie atzina, ka līdz šim tik daudz faktu par vistām un olām nebija dzirdējuši un tik daudz olu vienkopus nebija redzējuši.


 

Tāpat Zemgales reģionālās padomes biedri, kuru vidū ir arī vairāki Iecavas novada uzņēmēji, viesojās viesu namā «Iecupes», kur notika neformālas diskusijas par uzņēmējiem aktuāliem jautājumiem un savstarpēju kontaktu veidošana.

Zemgales reģionālā padome ir biedrības «Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera» biedru brīvprātīga, organizatoriska struktūra, kura pārstāv LTRK biedru intereses Zemgales reģionā dažādās nozarēs un interešu jomās.

Diāna Goldmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    18.10.2019
TWITTER
Iecavas novads
26 mai
Biļetes var iegādāties Iecavas kultūras nama kasē! https://t.co/NwXmrwCfdT