Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

AS “Balticovo” laiž klajā jauno olu produktu līniju “EVA”

04.11.2019 0

Ziemeļeiropas lielākais olu un olu produktu ražotājs AS “Balticovo” laiž klajā jauno produktu līniju “EVA”, iepazīstinot pircējus ne tikai ar jauniem olu produktiem, bet arī iepakojumu, kļūstot par pionieriem Baltijā, kuri izmanto Bio-Based TetraPak iepakojumu.

AS “Balticovo” laiž klajā jauno olu produktu līniju “EVA”

“EVA” produktu līnija ir veselīgs un ātrs risinājums aktīviem un aizņemtiem cilvēkiem, kuri vēlas uzņemt augstvērtīgu pārtiku, vienlaikus netērējot tā pagatavošanai pārāk daudz laika. Olu produktu līnijā ietilpst plāno pankūku mīkla, olu kultenis un olu baltums, kā arī brīvās turēšanas vistu olas.

AS “Balticovo” komunikācijas un attīstības direktors Toms Auškāps atklāj, ka ““EVA” pankūkas nu ir piemērotas arī cilvēkiem ar laktozes un glutēna nepanesamību – tās gatavotas no rīsu miltiem un kokosriekstu piena, olu kultenis jau ir ar pievienotām garšvielām un gatavs cepšanai, savukārt olu baltums ir ērtā, nelielā iepakojumā, ļaujot brīvu vaļu katra iztēlei par pagatavošanas veidu. Nākamgad plānojam laist tirdzniecībā arī proteīna dzērienus ar dažādām garšām”.

Jaunā līnija pārsteidz ne tikai ar nebijušiem produktiem, bet arī ar iepakojumu - AS “Balticovo” ir pirmie Baltijā, kuri izmantos Bio-Based TetraPak iepakojumu. Šis iepakojums ir īpašs ar to, ka ir videi draudzīgs un teju pilnībā pārstrādājams (96%), tai skaitā iepakojuma korķis, kuru izgatavo no cukurniedrēm.

Zane Zonne
“P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”
Lapas informācija atjaunota:    04.11.2019
TWITTER
Iecavas novads
26 mai
Biļetes var iegādāties Iecavas kultūras nama kasē! https://t.co/NwXmrwCfdT