Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Turpināsim iepazīt kaimiņus Zemgalē arī nākamgad

07.11.2019 0

7. novembrī Pasvalē, Lietuvā, notika ceļošanas akcijas «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!» darba grupas sanāksme, kurā vērtēja projekta rezultātus 2019. gadā un lēma sadarbību tūrisma jomā starp Latvijas un Lietuvas pašvaldībām turpināt arī nākamgad.

Turpināsim iepazīt kaimiņus Zemgalē arī nākamgad
FOTO: Diāna Goldmane

Pasvales muzejā pulcējās vadības pārstāvji, tūrisma un citu jomu speciālisti no projektā iesaistītajām pašvaldībām – Iecavas, Bauskas, Rundāles, Vecumnieku novada Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu rajona Lietuvā. Sanākušie sprieda par nākamā gada akcijas objektiem, nosacījumiem, balvu fondu un reklāmas aktivitātēm, lai dalībai akcijā piesaistītu vēl vairāk dalībnieku dažādās vecuma grupās.

Visas pašvaldības atbalstīja ideju par izmaiņām balvu fondā – nākamgad akcijas uzvarētājiem tiks sadalīti četri velosipēdi un četri elektriskie skrejriteņi. Tāpat tika veiktas nelielas izmaiņas akcijas noteikumos - tajā piedalīties varēs Latvijas un Lietuvas iedzīvotāji no 7 gadu vecuma, nevis no 12 gadu vecuma, kā tas bija līdz šim. Tas tiek skaidrots ar to, ka ceļojumos bērni nereti dodas vecākiem un vecvecākiem līdzi, tādēļ būtu jāļauj cīnīties par balvām arī viņiem.

Tika lemts, ka nākamgad katra pašvaldība piedāvās trīs bezmaksas objektus, pie kuriem varēs nofotografēties, taču obligāti apmeklēt un akcijas kartē vai mobilajā aplikācijā atzīmēt vajadzēs vismaz divus no katra novada. Vēl darba grupa lēma saīsināt akcijas norises laiku – kaimiņus iepazīt varēs no 1. maija līdz 31. augustam.

Nākamā darba grupas tikšanās notiks 6. martā. Tad plānots parakstīt sadarbības līgumu par starptautiska tūrisma projekta «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!» realizāciju 2020. gadā.

Par akciju, sadarbības teritorijas aktuālo tūrisma piedāvājumu un pasākumiem var uzzināt sekojot Facebook lapai @kaiminizemgale.

Diāna Goldmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    07.11.2019
TWITTER
Iecavas novads
16 jan
RT @CVK_zinas: ℹ️ Ir sākusies parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem. ✍️ Noskaidro…