Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

LIAA Bauskas biznesa inkubators sāks jaunu dalībnieku uzņemšanu

24.03.2020 0

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Bauskas biznesa inkubators izziņo 2020. gada pavasara uzņemšanu un aicina Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada biznesa ideju autorus pieteikties pirmsinkubācijas programmai. Pieteikumus attālināti varēs iesniegt no 6. līdz 17. aprīlim.

Biznesa ideju autori aicināti pieteikumus iesniegt attālināti. Atgādinām, ka uzņemti tiks pirmie piecpadsmit pieteikumu iesūtītāji.

Pieteikumu līdz 17.aprīļa plkst. 23:59 var sūtīt:

  • pa pastu, adresējot sūtījumu Bauskas biznesa inkubatoram (Katoļu iela 3, Bauska, LV-3901);
  • e-pastā bauska@liaa.gov.lv (ieskanētu versiju);
  • e-pastā liaa@liaa.gov.lv (elektroniski parakstītu).

 

Papildu informācijai par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalsta iespējām biznesa idejas vai uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī par uzņemšanas kārtību inkubatorā, aicinām sazināties ar LIAA Bauskas biznesa inkubatora komandu, rakstot uz bauska@liaa.gov.lv, vai zvanot pa tālruni 62400908.

Šī ir iespēja pievienoties lielākajai jauno uzņēmēju kopienai Latvijā, kuras kopējais apgrozījums ir 70 miljoni eiro un kopējās piesaistītās ārējās investīcijas sasniedz 12 miljonus eiro. Pašlaik LIAA biznesa inkubatoros ir 701 dalībnieks.  Pavasara uzņemšanā LIAA Bauskas biznesa inkubators plāno uzņemt 15 biznesa ideju autorus un to komandas pirmsinkubācijas atbalsta saņemšanai.

LIAA Biznesa inkubatoru mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu uzņēmumu izveidi un attīstību, nodrošināt fiziskas personas un uzņēmumus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, koprades telpu, jauno uzņēmēju kopienu, konsultācijām, mācībām, tīklošanās pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un līdzfinansējumu biznesa attīstībai. Apgriez savu sapni gaisā un attīsti savu ideju kopā ar Bauskas biznesa inkubatoru!

LIAA Biznesa inkubatori ir finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv
Par pirmsinkubācijas programmu: https://youtu.be/sfsxK-CVCJQ

Madara Zemke
LIAA Bauskas biznesa inkubatora Vecākā projektu vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    24.03.2020
TWITTER
Iecavas novads
03 apr
Lai veicinātu attālināto mācību pieejamību, kvalitatīva satura apgūšanu un sniegtu lielāku atbalstu vecākiem, īpaši… https://t.co/o1YEjGowfJ