Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Iepazīt kaimiņus Zemgalē sāksim nedaudz vēlāk

27.04.2020 0

24.aprīlī notika projekta «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!» darba grupas videokonference, kurā Latvijas un Lietuvas pierobežu pašvaldību vadītāji vienojās, ka apceļošanas akcija 2020.gadā būs jāuzsāk vēlāk nekā plānots.

Sākotnēji akcijas norise bija plānota no 1.maija līdz 31.augustam. Taču, ņemot vērā pasaulē esošo situāciju un gan Latvijā, gan Lietuvā spēkā esošos ierobežojumus, pašvaldības vienojās, ka akcijas norises laiku varētu pagarināt un tās sākumu pārcelt uz vēlāku laiku šajā gadā.

Bauskas Tūrisma informācijas centra vadītāja Inese Turkupole-Zilpure uzsvēra, ka šogad ir īpaši svarīgi atbalstīt vietējo tūrismu un piedāvāt cilvēkiem interesantas, vēl neiepazītas apskates vietas. Tiklīdz Latvijā un Lietuvā beigsies ārkārtējā situācija, tiks atcelti stingrie ierobežojumi un tiks atvērtas abu valstu robežas, akcijas rīkotāji vienosies par datumu, kad uzsākt projekta «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!» īstenošanu.

Par akciju, sadarbības teritorijas aktuālo tūrisma piedāvājumu un pasākumiem var uzzināt sekojot Facebook lapai @kaiminizemgale.

Maršrutu un akciju jau ceturto gadu veido un organizē astoņas pašvaldības - Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā.

Diāna Goldmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    27.04.2020
TWITTER
Iecavas novads
01 jūn
No 1. 06. līdz 30. 09., iedzīvotāji ir aicināti piedalīties akcijā «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!». Tie, kuri būs izp… https://t.co/884UFu3CuE