Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Latvijas-Lietuvas pierobežā notiks tūrisma akcija “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē! 2020”

18.05.2020 0

Jau ceturto gadu Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada pašvaldība Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldība Lietuvā organizē kopīgu tūrisma akciju “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”. Projekta mērķis ir veicināt tūrisma attīstību Latvijas-Lietuvas pierobežas reģionā, veidojot kopīgu tūrisma maršrutu un popularizējot tūrisma apskates objektus un uzņēmumus.

 

Šogad akcija norisināsies no 1.jūnija līdz 30. septembrim. Tajā aicināti piedalīties Latvijas un Lietuvas zinātkārie iedzīvotāji gan kopā ar savu ģimeni, gan draugiem! Visi objekti pieejami brīvā dabā jebkurā diennakts laikā, tiem nav ieejas maksas.  

Lai saņemtu zīmogu, akcijas dalībniekam ir jānofotografējas pie vismaz 16 no 24 akcijas objektiem (jāuztaisa pašbilde). Zīmogu akcijas drukātajā kartē varēs saņemt Bauskas, Vecumnieku,  Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu Tūrisma informācijas centros, uzrādot fotogrāfijas (telefonā vai fotoaparātā), kurās jābūt redzamam akcijas dalībniekam un akcijas objektam. Tie, kuriem patīk tehnoloģijas, var lejupielādēt  mobilo aplikāciju “Kaimini Zemgale” un savu pašbildi augšupielādēt aplikācijā turpat pie objekta, vai arī vēlāk, kad būs pieejams internets. Iesniedzot apzīmogotās akcijas kartes Bauskas, Vecumnieku, Biržu, Pakrojas, Pasvales vai Jonišķu Tūrisma informācijas centros vai augšupielādējot tās mobilajā aplikācijā līdz  5.oktobrim,  būs iespēja pretendēt uz kādu no balvām: 4 velosipēdiem un 4 elektriskajiem skrejriteņiem, kā arī 8 vietējo uzņēmēju dāvanu kartēm.

Lai veicinātu akcijas atpazīstamību, tūrisma nozares profesionāļi jau izveidojuši īsu video, kur redzami akcijas objekti. Savukārt jūnijā tiks publicēts reklāmas video par to, kā piedalīties akcijā, kuri objekti jāapmeklē un kā izskatās galvenās balvas.

Akcijas brošūras – kartes iepriekšminētajos Tūrisma informācijas centros būs pieejamas no 1. jūnija, bet, lai simboliski dotu startu akcijai, projekta darba grupa maija beigās tiksies preses konferencē pie Latvijas-Lietuvas robežas.

Sīkāk par akcijas objektiem, pierobežas tūrisma piedāvājumu un aktuālitātēm var uzzināt Facebook lapā @kaiminizemgale un projekta mājaslapā.

Inese Turkupole-Zilpure
Bauskas TIC vadītāja un projekta koordinatore
Lapas informācija atjaunota:    18.05.2020
TWITTER
Iecavas novads
01 jūn
No 1. 06. līdz 30. 09., iedzīvotāji ir aicināti piedalīties akcijā «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!». Tie, kuri būs izp… https://t.co/884UFu3CuE