Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Apceļo pierobežu un laimē velosipēdu vai elektrisko skrejriteni!

01.06.2020 0

No 1. jūnija līdz 30. septembrim iedzīvotāji ir aicināti piedalīties tūrisma akcijā «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!». Tie, kuri būs izpildījuši akcijas nosacījumus, varēs pretendēt uz kādu no balvām: 4 velosipēdiem, 4 elektriskajiem skrejriteņiem, kā arī 8 vietējo uzņēmēju dāvanu kartēm.

Apceļo pierobežu un laimē velosipēdu vai elektrisko skrejriteni!
FOTO: Diāna Goldmane

29. maijā projekta darba grupa tikās sanāksmē un preses konferencē Latvijas-Lietuvas robežas tuvumā – Lietuvas pusē pie piemiņas zīmes Baltijas ceļam. «Šis tūrisma projekts zināmā mērā ir arī simbolisks - tas savieno mūsu valstis. Ceru, ka gan šis gads, gan projekts, neraugoties uz koronavīrusa radītajām bažām, ļaus abu valstu iedzīvotājiem ceļot un doties vienam pie otra,» sanākušos uzrunāja Pasvales rajona pašvaldības priekšsēdētājs Gintautas Gegužinskas.

Projekta koordinatore, Bauskas Tūrisma informācijas centra (TIC) vadītāja Inese Turkupole-Zilpure visu astoņu projektā iesaistīto pašvaldību vadītājus, tradicionāli, aicināja izmēģināt sarūpētās akcijas balvas. Priekšsēdētāji atzinīgi vērtē izmaiņas balvu fondā un cer, ka tas mudinās iedzīvotājus būt vēl aktīvākiem ceļotājiem.

Iepriekšējos gadus apmeklējamo objektu vidū bija arī pilsētu un novadu svētki, taču šogad tādi netiks rīkoti ne Latvijā, ne Lietuvā.  Visi objekti pieejami brīvā dabā jebkurā diennakts laikā, tiem nav ieejas maksas. Objektu saraksts atrodams mobilajā aplikācijā «Kaimini Zemgale», kuru var lejupielādēt Google Play vai App Store, un akcijas mājaslapā.

Drukātās akcijas kartes var saņemt Bauskas, Vecumnieku, Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu TIC, Iecavā tās ir brīvi pieejamas «Grāmatu mājā (uz kājas)» pie Iecavas kultūras nama un Iecavas Mūzikas un mākslas skolas un pašvaldības administrācijas 1.stāvā.

Lai saņemtu zīmogu, akcijas dalībniekam ir jānofotografējas pie vismaz 16 no 24 akcijas objektiem (jāuztaisa pašbilde). Zīmogu akcijas drukātajā kartē varēs saņemt iepriekš minētajos TIC, uzrādot fotogrāfijas (telefonā vai fotoaparātā), kurās jābūt redzamam akcijas dalībniekam un akcijas objektam. Tos, kuriem patīk tehnoloģijas, aicinām izmantot  mobilo aplikāciju (lietošanas instrukcija).

Pierobežas apceļošanas pasākumu jau ceturto gadu rīko Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku pašvaldība Latvijā kopā ar kaimiņiem Pasvales, Biržu, Pakrojas un Jonišķu rajonā Lietuvā.

Diāna Goldmane
jaunatnes lietu speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    01.06.2020
TWITTER
Iecavas novads
09 jūl
❗️Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Iecavas novada pašvaldības administrācijas 1. stāvā b… https://t.co/z0d6ntLeGn