Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: twitter facebook instagram

Piesakies tīklošanās pasākumam „UZŅĒMĒJU KODOLS #5"

21.10.2020 0

Jau 28.oktobrī Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada uzņēmēji un pašvaldību pārstāvji tiek aicināti apmeklēt tīklošanās pasākuma turpinājumu, kura ietvaros uzņēmumu stratēģiskais un vadības konsultants Jānis Kļaviņš iztirzās šobrīd aktuālu tēmu „Uzņēmējdarbība un mārketings krīzes laikā”.

Piesakies tīklošanās pasākumam „UZŅĒMĒJU KODOLS #5"
Uzņēmēji daudzās nozarēs ļoti sāpīgi izjūt pandēmijas otrā viļņa izraisīto ekonomikas satricinājumu. Ir skaidrs, ka kaut kas ir jāmaina, taču steigā grūti saprast - kas tieši? 
 
Šajā seminārā runāsim par:
• Kas ir krīze? - Pazīmes strauji mainīgai uzņēmējdarbības videi;
• Ko man tagad darīt? - Krīzes menedžments īstermiņā;
• Kas ir mainījies? - Krīzes izraisīto uzņēmējdarbības vides pārmaiņu novērtējums;
• Kurp mēs ejam? - Uzņēmuma un mārketinga mērķi krīzes laikā;
• Kā mums tur nokļūt? - Mārketinga rīki un to apsvērumi;
• Diskusija par uzņēmēju un pašvaldības ilgtspējīgas sadarbības modeļa izveidi.
 
Informācija par pasākuma vadītāju Jāni Kļaviņu
Pats, būdams uzņēmējs, konsultants un pasniedzējs, Jānis ir strādājis gan ar nozaru lielākajiem uzņēmumiem, gan konsultējis vairāk nekā 400 jaunos uzņēmējus – LIAA biznesa inkubatoru dalībniekus. Zināšanas ar praktisko pieredzi papildinājis kā uzņēmējs - līdzdibinātājs zīmoliem „Ugunsmute”, „Sīkstulis”, restorānu tīklam „Fontaine Delisnack Riga”, bāram „Nemiers”. Izstrādājis biznesa attīstības stratēģijas vairākiem vadošiem Latvijas uzņēmumiem un  konsultējis AS DNB Banka, VSIA Latvijas Radio, gaļas pārstrādes uzņēmumu SIA „Forevers”, T/N „Kurši”, SIA „DONA” u.c.
 
Aicinām līdz 2020.gada 27.oktobrim pieteikties, zvanot uz tālruni 65795190, 29176675, rakstot uz e-pastu: uznemejdarbiba@bauska.lv vai aizpildot pieteikuma anketu elektroniski.
 
Pasākums notiks Bauskas Kultūras centrā, Kalna ielā 18. Ņemot vērā valstī noteiktos drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, vietu skaits ir ierobežots. Dalība pasākumā ir bez maksas.
 
Uzmanību! Gadījumā, ja 28.oktobrī valstī noteiktā epidemioloģiskā situācija liegs organizēt pasākumu klātienē, tas tiks organizēts tiešsaitē. Šajā gadījumā visi dalībnieki tiks informēti individuāli.
 
 
Bauskas novada pašvaldība informē, ka, novada atpazīstamības veicināšanai un sabiedrības informēšanas nolūkos, pasākuma laikā var tikt fotografēts vai filmēts. Iegūtie materiāli var tikt publicēti pašvaldības interneta vietnē un sociālajos tīklos. Papildu informāciju par personas datu apstrādi skatīt www.bauska.lv sadaļā „Privātuma politika”.
 
„Uzņēmēju kodols” tapa 2018.gadā, atsaucoties uz Bauskas novada uzņēmēju ierosinājumu, radīt veidu, kā biežāk sanākt kopā, lai dibinātu savstarpējus kontaktus, kā arī neformālā gaisotnē komunicētu ar pašvaldības speciālistiem.
 
Papildu informācija:
Inga Pinne
Sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65795190, 29176675
inga.pinne@bauska.lv
 
Lapas informācija atjaunota:    22.10.2020