Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Novada vietējie ēdinātāji turpina darbu arī šajā ārkārtējās situācijas laikā

23.11.2020 0

Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus kas skar kafejnīcas, restorānus, Iecavā ēdinātāji turpina darbu, piedāvājot maltīti līdzņemšanai.

 

Novadniek, atbalstīsim vietējos uzņēmējus! Iecavā ir patiesi vairākas labas vietas, kur iepriecināt savas garšas kārpiņas vai vienkārši remdēt izsalkumu. Izdari izvēli, sūti līdzņemšanai un baudi mājās! Uzņēmējiem Tavs atbalsts ir svarīgs.

Kroga «Viestarti» apkalpojošais personāls atzina, ka apmeklētāju skaits ir ievērojami sarucis, līdz ar to arī pasūtījumu līdzņemšanai ir maz. Apmeklētāji galvenokārt ir ap pusdienlaiku, sākot no 11.30 līdz 15.00.

Krogā «Sombrero» ēdienkartē ir ieviesti jaunumi – «ģimenes komplekti». Komplektā ir iespēja izvēlēties lielo ģimenes karbonādi vai XXXL BBQ ribiņas. Gardas vakariņas garantētas!

Picērija «Pizza Mania» arī līdz šim nodrošināja picas līdzņemšanai. Ierastajā ikdienas ritmā nekas īpaši nav mainījies, pasūtījumu skaits gan kļuvis mazāks.

Kafejnīcā «Upene Cafe» «Darbi turpinās, protams, apmeklējums ir samazinājies, bet esam ar skatu nākotnē, kad viss būs atkal kā ierasts,» atzina īpašniece. «Upene Cafe» piedāvā bezmaksas piegādi pasūtījumiem sākot no EUR 10,-

Arī «Dārta» nodrošina ēdienus līdzņemšanai. Vadītājs dalās pārdomās: «Turpinām strādāt tādā kā izlūkritmā, jo pašreiz skaidrība par to, kad šis varētu beigties, nav! Līdzņemšanai ēdieni ir jāgatavo ievērojami mazāk, tāpēc pašreiz esam veikuši izmaiņas darba laikā – sestdienās slēgti».

Patiess prieks bija dzirdēt «Picu bāra» īpašnieces sajūsmu par to, ka bija gaidījusi klusuma iestāšanos, bet noticis tieši pretēji, pasūtījumu skaits pieaudzis! «Pasūtījumi ir, darbs ir, vienīgi ir skumji, ka caurām dienām nav neviena apmeklētāja, nav, ar ko aprunāties, nav kam uzsmaidīt. Pasūtījumi tiek veikti pārsvarā telefoniski,» Ilona.

«Kompakt Sushi» turpina strādāt uz pasūtījumiem līdzņemšanai.  

«Hesburger» restorāns piedāvā pasūtījumu veikt mobilajā aplikācijā, drive-in ( auto kase) vai restorānā pie kases.

IEVĒRO! Lai veiktu pasūtījumus līdzņemšanai, sejas aizsargmasku lietošanas telpās ir obligāta.

Līga Egle
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    24.11.2020
TWITTER
Iecavas novads
07 jan
Valdība šodien lēmusi vēl līdz 25.janvārim pagarināt šobrīd spēkā esošos drošības pasākumus. Sīkāk lasi te: https://t.co/E57ECXnUwL