Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Pārbūves laikā paplašinās katlu māju

19.02.2021 0

SIA «Iecavas siltums» katlu mājas pārbūvi Grāfa laukumā 5 ir plānots pabeigt līdz 2021.gada 31.maijam.

Pārbūves laikā paplašinās katlu māju
FOTO: projekta datorvizualizācija

Objekta pasūtītājs ir SIA «Iecavas siltums», savukārt būvprojekta izstrādi, būvdarbus un autoruzraudzības darbu saskaņā ar iepirkumu veic uzņēmējs SIA «FILTER LATVIA».

Esošo katlumāju, kurā izvietotas saglabājamās dabasgāzes iekārtas, plānots paplašināt, izveidojot jaunas telpas jauna šķeldas kurināmā ūdenssildāmā katla (ar jaudu 3 MW, ar slīpo kustīgo ārdu priekškurtuvi) un cita nepieciešamā tehnoloģiskā aprīkojuma izvietošanai.

Tāpat arī katlumājas teritorijā paredzēts izvietot jaunu ar šķeldas kurināmo katlu sasaistītu tērauda dūmeni, kura augstums pēc pasūtītāja pieprasījuma palielināts līdz 25 metriem. Esošo katlumāju paredzēts paplašināt ZR virzienā, jauno katlu telpu savienojot ar esošo katlu telpu. Jaunā tehnoloģiskā procesa darbības nodrošināšanai un veiksmīgākai savienošanai ar esošās katlumājas telpām jaunbūvējamajā katlumājas daļā telpas paredzēts izvietot divos stāvos. Pirmajā stāvā plānots izveidot katlu telpu, savukārt pagraba stāvā – slēgtu šķeldas pieņemšanas un glabāšanas, hidraulisko bīdītāju un tehnisko telpu.

Projekts tiek realizēts Kohēzijas fonda darbības programmas «Izaugsme un nodarbinātība»  4.3.1. specifiskā atbalsta mērķa «Veicināt energoefektivitāti un vietējo AER izmantošanu centralizētajā siltumapgādē» ietvaros.

 

Andis Kaspars
SIA "Iecavas siltums" jurists
Lapas informācija atjaunota:    22.02.2021
TWITTER
Iecavas novads
24 feb
Iepriecini savas dāmas Sieviešu dienā!❤️ https://t.co/z5nUk5ZJso