Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: twitter facebook instagram

Satieciet nozares speciālistus un uzziniet aktualitātes “Rāmavas” izstādē!

27.09.2021 0

Interesenti ir aicināti apmeklēt šī gada lielāko un nozīmīgāko nozares biznesa izstādi, kas norisināsies no 30. septembra līdz 2. oktobrim, Izstāžu kompleksā “Rāmava”.

Satieciet nozares speciālistus un uzziniet aktualitātes “Rāmavas” izstādē!

Izstādē jau 30. reizi klātienē vienuviet pulcēsies lauksaimniecības, mežsaimniecības, vides un infrastruktūras uzlabošanas nozares profesionāļi, uzņēmēji, kā arī dažādu jomu speciālisti un interesenti.

Aicinām izmantot iespēju klātienē uzdot jautājumus zinošiem jomas speciālistiem, kas dalīsies zināšanās, iepazīstinās ar nozares jaunumiem un aktuāliem risinājumiem saimniecībām un uzņēmumiem. Gūstiet jaunas atziņas un idejas efektīvākam darbam un Jūsu biznesa izaugsmei.

Savus jaunumus izstādē “Rāmavā” rudenī prezentēs uzņēmumi no tādām nozarēm, kā:
✓ Lauksaimniecība
✓ Mežsaimniecība
✓ Lauku celtniecība
✓ Transports darbam un atpūtai
✓ Vides un infrastruktūras uzlabošana.

Ieeja šajā izstādē plānota “Zaļajā režīmā”. Tas paredz, ka pie ieejas izstādes teritorijā būs jāuzrāda derīgs sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts (QR kods, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai pārslimošanas faktu), pase vai ID karte un biļete/ielūgums. Izstādes ekspozīcijas un notikumi būs svaigā gaisā āra teritorijā.

Izstādes apmeklētāji pirms došanās uz izstādi ir aicināti iepazīties ar aktuālajiem izstādes apmeklēšanas nosacījumiem (t.sk. ģimenēm ar nepilngadīgiem bērniem) mājaslapā: www.aml-ramava.lv!

Detalizēta informācija par notikumiem izstādē un izstādes dalībniekiem ir publicēta mājaslapā www.aml-ramava.lv, kā arī sociālajos tīklos (www.facebook.com/AMLRamava).

Izstādes darba laiks: no 30. septembra līdz 2. oktobrim (ceturtdiena – sestdiena), plkst.10:00-17:00.

Ieejas biļetes cenas:
EUR 7.50 ģimenes biļete;

EUR 3.50 pieaugušajiem;

EUR 1.50 bērniem, studentiem, pensionāriem.
Maksa par stāvvietu – EUR 2.00.

Izstādes organizators SIA “AML”
Lapas informācija atjaunota:    27.09.2021